Η αφυλια κερδιζει η παμε για αλλα; …Τα ρεστα μου … !
ΚΑΤΟΧΙΚΑ ΝΕΑ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τα βλέπω !χαχαχαχαχα !
Το θέμα είναι ότι εγώ ΔΕΝ τα βλέπω!
ειλικρινα δεν ξερω αν πρεπει να ασχοληθω επι τετοιων θεματων. ειναι λυπηρο γιατι πλεον ο κοσμος ξεφευγει. καποτε ελεγα η ο κοσμος ειναι πολυ μπροστα η εγω ειμαι πολυ πισω…… Πως ρε γαμωτο φτασαμε ως εδω με το να μας αναγκαζουν να δεχομαστε τα αφυσικα για φυσιολογικα. πως καταργησαμε, ποδοπατησαμε ηθικες αξιες? και να σκεφτουμε πως ειναι μονο η αρχη?????
πως ? μα ειναι απλο ….ειμαστε ΗΛΙΘΙΟΙ.
Ρε όταν έλεγα πριν 25 χρόνια ότι ο κ@λος είναι το μ@υνι το μέλλοντος όλοι γελούσαν … Ε λοιπόν το μέλλον ήρθε. Έρχονται χειρότερα.
Δηλαδή θα γεμίσει ο τόπος κωλόπαιδα ;!
Viva culo il fica di futuro!εγω πάντως προτιμώ σαρον με τα χίλια!?
ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΤΟ ΒΛΕΠΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΤΟ ΜΟ#ΝΙ ΤΗΣ ΣΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ ? ΠΑΛΙ ΣΥΝΟΜΟΣΙΟΛΟΓΟ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΞΕΡΩ.
Tο μάτι το βλέπω κι εγώ. Το ΜΟ#ΝΙ δεν βλέπω…