Οσο παει γινεται και καλυτερος εμπιστημονας …!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
αυτη η πουστρα ξεπουληθηκε εντελως .ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΑΞΙΑ ΠΛΕΟΝ .
Προπαγάνδα να μπουν τα δηλητήρια στα σώματα, μετά και γνωρίζοντας τις αρρώστιες που θα προκαλέσουν, βγαίνουμε τις προφητευουμε,και τις χρεώνουμε στο επόμενο επεισόδιο που έχουμε στο σήριαλ…Αν ήξερε τι τον περιμένει αυτός ο μικρός φτωχός διάβολος θα πρωτιμουσε να βοσκει αμνοεριφια…
Οι δολοφόνοι γυρίζουν πάλι στον τόπο του εγκλήματος .
https://www.bitchute.com/video/xNFBLAYGbzYi/
Κοντά έπεσες ψευτοεπιστημονα, θες λίγη βοήθεια ?
μωραίνει Κύριος ον βούλεται απολέσαι
Μα ΤΙ Τέρας ΓΝΩΣΕΩΝ !!!! (γελάμε εδώ)
Εκτός από γιαττρός (το “γ” με μικρό) , είναι και ειδικός στην Μετεωρολογία και την επίδραση στον άνθρωπο
ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΚΡΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ??
ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΑΠΛΑ ΞΕΧΑΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΑΠΑΡΑΣ.
ΑΜΕΣΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΤΕ.
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ-ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ……
ΕΠΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΙΤΑΛΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ (MONTANARI) ΣΕ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟ ΜΕ 3η ΔΟΣΗ
https://rumble.com/vvp7vc–montanari-3-.html
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΑ ΛΕΕΙ…ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ….
Απορώ πως αυτος ο ανθρωπος εξακολουθει να υπαρχει και να κυκλοφορει αναμεσα μας! Ειναι ενας δολοφονος ανθρωπινης ζωης! Δεν ειναι υπερβολη, ειναι η πραγματικοτητα!