Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Παρελθόν μετά επτά χρόνια στην Παγκόσμια Τράπεζα αποτελεί κι επίσημα ο Χρήστος Παπουτσής, καθώς στη θέση εκπροσώπου της ελληνικής κυβέρνησης τον διαδέχεται οριστικά η Ελένη Παναγιωταρέα, κόρη της Άννας Παναγιωταρέα (συμβούλου της υπουργού Πολιτισμού Λίνας Μενδώνη).
Όπως αναφέρει η στήλη «Βηματοδότης», η κ. Ελένη Παναγιωταρέα υπέγραψε ήδη τη σύμβαση με την Παγκόσμια Τράπεζα, έπιασε αμέσως δουλειά, με μηνιαίο μισθό 11.000 δολάρια (με τη διευκρίνιση ότι ο μισθός της καταβάλλεται από την Τράπεζα) και ότι εργάζεται σχεδόν αποκλειστικά τα… βράδια. Λόγω κορονοϊού είναι ακόμα στην Αθήνα, επικοινωνεί με τη Τράπεζα με τηλεδιάσκεψη και με ωράριο… Ουάσιγκτον (αυτός είναι και ο λόγος της νυχτερινής εργασίας της).
Η Ελένη Παναγιωταρέα ήταν και υποψήφια ευρωβουλευτής με τη ΝΔ τον Ιούλιο του 2019.
press-gr.com
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Μάπα το καρπούζι Η διαστασιολογηση είναι οικογενειακή βλέπω . Πάλι καλά ρε ντουγανια που δεν τη στείλατε στην ευρωβουλή. Πληρώνουμε τον Παπαδήμουλη για φαντάσου να πληρώναμε και τη μπαζόλα . 11.000 μισθός!!! Και ο γιατρός 1500.
Βέβαια θέλει να είσαι και κάποιος για να είσαι εκπρόσωπος της κυβέρνησης.
Ο παπουτσής σ όλα μέσα. Ο γενειοφόρος γύπας.