Μπιπίλας: «Θα παραγγέλνουμε παιδί με τεχνητή μήτρα – ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ στη νέα πραγματικότητα»
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Όποιον ρωτήσει οποιονδήποτε από τους διαφωνούντες με το νομοσχέδιο των κιναίδων, θα σου πει “Εγώ δεν έχω πρόβλημε με τους ομοφυλόφιλους, αλλά …, περί ανεξαρτησίας, ό,τι θέλουν” και άλλα μπλα μλα μπλα.
ΟΧΙ! Όχι επειδή πρόκειται για πολλαπλώς χρησιμοποιούμενους από το Σύστημα, διαταραγμένους ψυχικά ανθρώπους, δια της ψύχωσης των οποίων επιβάλλεται βίαια η ατζέντα της παγκοσμιοποίησης και που ως πρόβατα, κάποιοι οδηγούν τις επόμενες γενεές στο σφαγείο…
…
Κι έρχονται οι ψηφοφόροι του Χάους να επιδοκιμάσουν με την ψήφο τους την παρανοϊκή επιχειρηματολογία των ανωμάλων, για μήτρες στα κωλάντερα, για σαλπιγγόρχεις, που ξερνάνε σχιζοειδείς τύποι σαν τον ροζ χασάπη.
Το γιατί επιλέγεται από την φύση αυτός ο διαχωρισμός άρρενος και θήλεος, δεν είναι ανεξιχνίαστο. Η ψυχή, ο πυρήνας του ανθρώπου, έχει φύλο. Γι’ αυτό, ευχαρίστηση και αναπαραγωγή, λειτουργούν από κοινού και διαφορετικά. Ένας άνδρας και μία γυναίκα ικανοποιούνται αμφίδρομα από την εντός ή εκτός κόλπου ερωτική δραστηριότητα και την εισδοχή, η οποία είναι λειτουργική μόνο μεταξύ των. Κάθε άλλος συνδυασμός, βρίσκεται μακριά από την λογική και της ευχαρίστησης και της αναπαραγωγής.