Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
“Καραντινάκηδες πονάτε; Τα πίνουμε 21:05” – Ξεσπάει ο κόσμος
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Άρε Έλληνα δείξε την ψυχή σου! Αν το πας και πέρα από την διασκέδαση οι επόμενες γενιές θα σε ευγνωμονούν.
ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ;
ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΔΕΣ, Η ΑΠΛΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΕΝΤΟΛΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ “ΜΑΥΡΟ” ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΠΟΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΚΠΟΝΗΣΕ, ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΤΟΥ.
ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΠΟΣΟ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΗΚΑΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΥΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣ ΦΥΛΑΚΙΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΤΕΧΝΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ Ο ΜΑΥΡΟΣ, ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ [ΣΥΝΕΧΕΙΑ]
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΠΟ;
ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ-ΛΥΣΗ, Η ΛΥΣΗ ΙΣΩΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ.
ΣΑΝ ΤΟΝ ΙΟ. ΜΕΤΑΛΛΑΣΣΕΤΑΙ.
ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΣΙΝΗ. ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ…
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΜΠΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΜΕΤΑΔΟΤΕΣ;
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΜΕΤΑΔΟΣΗ.
ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΙΔΟΙΟ. ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΠΟΛΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ DNA ΟΥΡΑΚΟΤΑΓΚΟΥ.
ΑΝ ΛΟΓΟΥ ΧΑΡΙΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑΝΟΣΩΜΑΤΙΔΙΑ, Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ.
ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΑΥΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΑΔΟΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.
Τώρα αυτό δηλαδή είναι εξυπνάδα και επανάσταση ;
Να χαίρεστε την νοημοσύνη σας.
Δημήτρη από Καρδίτσα, έχουν πεθάνει χιλιάδες συμπολίτες μας (μεταξύ αυτών 3 γνωστοί μου) και ακόμα μιλάτε για “κοροδοϊό”;
Εύχομαι πραγματικά να μην έρθει στο οικείο περιβάλλον σας ο “κοροδοϊός” και να μην τον γνωρίσεις από πρώτο χέρι.
Καθε χρονο πριν ξυπνησετε απο την πλανδημια πεθαιναν ανθρωποι απο την κανονικη γριπη κατα χιλιαδες ,φετος δεν πεθανε ουτε ενας , πως γνωριζεις λοιπον οτι οι 3 δικοι σου δεν πεθαναν απλα απο γριπη και υποστηριζεις μια πλανδημια που θελει να σου κανει ενα εμβολιο που δεν εχει τηρησει κανενα πρωτοκολο υγειας;…Εκτος και αν εχεις μετοχες πανω στην κομπινα αυτη ..