Όλη μέρα σήμερα τα προβατάκια σε όλο τον ουρανό της Ελλάδος… Κάποιος έχει βγάλει τη μηχανή και γαζώνει κάργα!
Θα την πω τη βλακεία μου καλά εύχομαι να έχουμε για 48 ώρες ανατολικούς ανέμους
…. Μπορεί και να το λέω λάθος γιατί δεν είμαι και πολύ καλά αυτή τη στιγμή…. Ανέμους που σπρώχνουν ανατολικά τα προβατάκια!
ΚΑΤΟΧΙΚΑ ΝΕΑ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Απο ότι λένε στο πεδίο σχολιασμών πρέπει να έχει καλύψει όλη (ή σχεδον όλη) την επικράτεια…
Εύχομαι γρήγορα να νιώσεις καλύτερα Νίκο
Ένας φίλος ανέβασε και αυτή την εικόνα από Αμφισσα
https://i.gyazo.com/3c4db7b795695e8c1e6858c53abb8fe6.png
Και όταν είναι έτσι τα σύννεφα, Στη συνέχεια τι γίνεται?
ΠΟΛΕΜΟΣ…!!!!
ΓΙΑΝΝΗ χθες αυτά που είδες εδώ, σήμερα σεισμός 4,4 στον Πύργο.
Τυχαίο?
Στις 06.00 σημερα ,τα νεφη των αεροψεκασμων ηταν ηδη απλωμενα για τα καλα ,παντου ,αρα ψεκαζουν και το βραδυ πια.
Ακριβώς έτσι είναι! Στις 5 περίπου το πρωϊ αν ακούσετε, πετάνε ξαφνικά αεροπλάνα. Και το κυριότερο, οι αεροψεκασμοί έχουν αυξηθεί δραματικά σε σχέση με την αρχή της κρίσης! Συγκεκριμένα, απ’το 2012 λόγω ότι ο καιρός άρχισε να αλιώνεται πάρα πολύ απο τότε, άλλα και κυρίως (όποιος θυμάται) γιατί απ’την παρέλαση 28ης Οκτωβρίου 2011 έγιναν οι μεγαλύτερες διαδηλώσεις/λιντσαρίσματα! Απο’κείνη τη μέρα, σε καμία παρέλαση δεν ξαναλιντσάρανε βολευτή σε τόσο μεγάλο βαθμό!
ο ουρανός είναι ακόμα έτσι!!!!! Που να τους κοπούν τα χέρια!!!!!! Μην γράψω τιπιτα άλλο
Μπορεί; Πρέπει; Να αποφευχθεί το αναπόφευκτο;
Μήπως είναι ιστορική αναγκαιότητα; Αν δεν σπάσεις αυγά, ομελέτα δεν φτιάχνεις..