Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
«Αυτό που έρχεται στην οικονομία δεν θα έχει προηγούμενο» δήλωσε μιλώντας στον Focus FM και στην Δέσποινα Μποτίτση ο οικονομολόγος-οικονομέτρης και αρθογράφος Γιώργος Αδαλής.
«Αυτό που έρχεται δε συγκρίνεται ούτε με την ανεργία του 1943 που είχε χτυπήσει την Αμερική και μάλιστα θα είναι δυο φορές μεγαλύτερο», τόνισε χαρακτηριστικά.
Παράλληλα εκτίμησε ότι η ιστορία με τον κορωνοϊό θα εξαλειφθεί μέσα στην επόμενη πενταετία μόνον και αφού πρώτα «κεφαλαιοποιήσουν άπαντες τα κέρδη τους».
Σε άλλο σημείο της συνέντευξής του και χρησιμοποιώντας τη ρύση “Primum non nocere” αναφέρθηκε στα μεγάλα συμφέροντα που παίζονται γύρω από το εμβόλιο.
Αίσθηση έκαναν επίσης όλα όσα είπε για τα ευαίσθητα ιατρικά προσωπικά δεδομένα και για την επιμονή της επιβολής του πιστοποιητικού εμβολιασμού ενώ τοποθετήθηκε και για την στροφή της Γερμανίας στο θέμα των εμβολίων.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Αρκετά ρηχή ανάλυση.Ο Αδαλής νομίζει οτι η ΑΠΑΤΗ γίνεται μόνο για το οικονομικό κέρδος των σχεσδιαστών της.