Η ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ……………..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο ΑΔΟΝΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΦΩΝΑΖΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ… Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΕΤΥΧΕ 4 ΔΙΣ… ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΛΕΤΕ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ Η ΟΧΙ? ΘΕΛΕΤΕ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ Η ΟΧΙ?
Απλά η συγκεκριμένη φωτογραφία αναδεικνύει με τον πιο εντυπωσιακό τρόπο, ποιοι ήταν αυτοί που μποϋκοτάρισαν με τον πιο χυδαίο τρόπο την έξοδο της χώρας από τα μνημόνια…Οι ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ είπαν εν γνώσει τους ψέμματα, εξύβρισαν αντιπάλους ως Γερμανοτσολιάδες και προδότες, δίχασαν τον Ελληνικό λαό, έριξαν έξω την οικονομία της χώρας, για να καταλάβουν την εξουσία… Αδίστακτοι γκάνγκστερ, ξετσίπωτοι συκοφάντες, ψεύτες εκ πεποιθήσεως δεν δίστασαν να εξαπατήσουν τους αφελείς, να βολέψουν τους πλαστογράφους, να ανταμείψουν τους κομματικούς εγκάθετους ώστε το ασήμαντο παρεάκι του Μαξίμου να γευτεί λίγη εξουσία εις βάρος του μέλλοντος του Ελληνικού Λαού…Αυτοί είναι..Να τους χαίρεστε εσείς που τους υποστηρίξατε…
Ήμαρτον,τα πεπραγμένα τούτης της άθλιας κυβέρνησης δεν πρόκειται να αποτελέσουν επ’ουδενί κολυμβήθρα του Σιλωάμ για τους επονείδιστους σαμαροβενιζέλους.Τα γεγονότα είναι νωπά,κύριε,η μνήμη μας δεν είναι τόσο κοντή(η δική μου τουλάχιστον)…
κύριε Αναστάσιε, η μνήμη σας ή η γνώσεις σας είναι ιδιαίτερα ελλιπείς, το τρίτο μνημόνιο δεν λέει τίποτα περισσότερο απ τα δύο προηγούμενα…το ζητούμενο είναι όλα αυτά να έχουν όσες περισσότερες υπογραφές γίνεται, η προδοσία του Τσίπρα ήταν ότι έβαλε τη δική του υπογραφή δίπλα στων υπολοίπων, όχι ότι διέκοψε το θεάρεστο έργο του Σαμαρά. Η μεγαλύτερη δε προδοσία αφορά όλο το κοινοβούλιο και το πραξικοπημα που έγινε το καλοκαίρι, χωρίς να εξαιρείται κανένας. Ακόμα κι αυτοί που το κατήγγειλαν δεν παραιτήθηκαν. Κανονικά το σύνταγμα θα έπρεπε να διδάσκεται μαζί με την προπαίδεια και να είναι μπετόν….τι πάει να πει θέμα ερμηνείας?
Μονο που τους βλεπεις ξερνας απο αηδια!!!!!
δεν πωλείται..
χαρίζεται….
Όλοι όσοι σχολιάζετε μάλλον δεν γνωρίζετε ότι η πώληση είχε ήδη υπογραφεί και είχαν δοθεί και προκαταβολές από τον Νοέμβριο του, δηλαδή από την προηγούμενη κυβέρνηση των Σαμαροβενιζέλων, όπως και τα περισσότερα μέτρα που τελικά πάρθηκαν από την σημερινή κυβέρνηση ήταν προαπαιτούμενα και υπογεγραμμένα από το δεύτερο μνημόνιο, όπως παραδέχτηκε και ο Χαρδούβελης σε Κυριακάτικη εφημερίδα!
Από τον Νοέμβριο του 2014 ήθελα να γράψω.
θα τα εσκιζε τα προηγουμενα ο τσιπροπουστας ελεγε…
Δικηγορος του εισαι ρε ψοφιμι?
Εσύ τί είσαι δικηγόρος αυτών που μας βίασαν και μας εξαθλίωσαν;;;; Δεν σε ενοχλεί εκείνος που στο έβαλε και σε ενοχλεί εκείνος που υποσχέθηκε να στο βγάλει και ακόμα δεν μπόρεσε;;;; Αναπολείς τον βιαστή σου;;;;