Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΟΧΙ ΘΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΩΤΗΡΕΣ ΤΠΥ ΠΛΉΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ
Προσωπικά δεν μου αρέσουν οι άνθρωποι οι οποίοι μιλούν με αυτό τον τόνο στη φωνή τους. Και ο συγκεκριμένος, γενικά, δεν μου “γεμίζει το μάτι” ο λόγος του και η παρουσία του.
Μια χαρα τα λεει ο Γιοβανοπουλος.Μην τον βλεπετε κ μην τον ακουτε αμα δεν αρεσει σε ορισμενους.
Eν τω μεταξύ, ο Γιοβανόπουλος είναι μαθηματικός, αλλά “όλα τα σφάζει-όλα τα μαχαιρώνει”. Πανεπιστήμων!