pronews.gr
Δείτε την επόμενη ή προηγούμενη σελίδα πατώντας τα νούμερα
Σελίδες 1 2
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ,ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΞΑΡΧΗΣ ΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΩΣ ΜΑΘΗΜΑ,ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΤΩΡΑ.ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Β,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΙΩΣΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΑΞΕΙΣ.
Συγγνωμη δεν ντρεποσαστε λιγακι που γραφετε ο,τι να ΄ναι!!!!Εδω και 10ετιες τα Θρησκευτικα διδασκονται απο την Γ΄ταξη του Δημοτικου και μετά!!!Καποιος θα πρεπει να σας ελεγχει επιτελους όλους για αυτα που γραφετε και διαδιδετε δηθεν δημοσιογραφισκοι!!!Σχηματιζετε αποψεις και η ευθυνη σας ειναι μεγαλη!!!!
Ότι και να κάνει ο κάθε Φίλης και ο κάθε εχθρός της Ορθοδοξίας και της Ελλαδος, δεν θα βγάλουν ΠΟΤΕ από τις ψυχές των παιδιών μας τον Τριαδικό Θεό μας, την ένδοξη ιστορία μας και τις παραδόσεις μας… Και αυτό θα το φροντίσουμε όλοι οι γονείς με το να διδάσκουμε στα παιδιά μας, στο σπίτι, όλα εκείνα που έντεχνα επιχειρούν να αποκρύψουν οι αυτοαποκαλούμενοι ‘σωτήρες’…
Η ΑΥΤΕΞΟΥΣΙΑ ΣΚΛΑΒΙΑ ΜΑΣ!!!
Τον αυτόν αιώνα Ελλάδα μου, εμείς ο σατανάς, ως ο Χριστός των εβραίων, εμείς το Πάσχα της τρόικα και της μέρκελ, εμείς Ελλάδα μου ο Χριστός… των εβραίων ο μεσσίας, και των ανθρώπων εσύ ως αρνί ζώο στο τραπέζι των ευσεβών ευγενών νομοθετών… πληρώνεις.
Εσύ του νόμου της αυτεξούσιας σκλαβιάς σου, στο κράτος του χρήματος και της κυριλέ ζωής, και σε εσένα Ελλάδα, της πείνας, περιμένεις ο Θεός να σε σώσει, και ελπίζεις στην φάτσα του κάθε πολιτικού… την ώρα που είσαι μαρμαρωμένος από αγάπη και ανθρωπιά.
Αυτοί ως ζώο σε έχουνε… και αλλάζουν τα φώτα στον γιο σου και την κόρη σου, αυτοί Έλληνα σταυρώνουν εσένα… τον Λεωνίδα, την Σίβυλλα, του Αλεξάνδρου την ψυχή… Χριστέ μου.
Θεού ουσίες νεκρές εικόνες, οι καρδιές που αγαπάμε τα θνητά.
Και από θεοί ημίθεοι ζουν… το κορμί τους να είναι ο Όλυμπος για πατρίδα, και μέσα στην ψυχή του ο άνθρωπος να έχει τους δώδεκα θεούς στα πάθη του, άνθρωπος… από μάγους ευσεβείς δεσπότες προφήτες Ελλάδα μου… να το ευλογούν… το μέλλον σου να είναι επάνω στον σταυρό… Χριστέ μου !
Θεό και αν λατρεύετε και τον αδελφό σας πεινασμένο βλέπετε … χώμα προσκυνάτε, κενό αέρα λατρεύετε.
Διότι εν έργων είναι η Τιμή προς τον Θεό, και εν Λόγω η δόξα της ευλογίας Αυτού.
Όταν την ατιμία έχεις στην καρδιά, ψεύδος και την πορνεία… ποτέ μην αναφέρεις το Όνομα του Θεού… διότι η δόξα σου προς τον Θεό, στην άτιμη την καρδιά σου πηγαίνει, και όχι προς τον Θεό.
Διότι ο Θεός σου είναι ο Βαραββάς, και όχι ο Χριστός.
Ιω
O Ναζωραίος θα νικήσει…… πάντα Αυτός κερδίζει στο τέλος ……
Πάντα τα Θρησκευτικά άρχιζαν από την Τρίτη Δημοτικού.
ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΥΒΑΛΙ ΔΕΝ ΕΣΚΑΣΕ ΑΚΟΜΗ???