Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Εδώ Κομοτηνή έφυγαν ξαφνικά 3 γνωστοί μου σε μια εβδομάδα.
απλά καταθέτω εδώ, κατόπιν συζήτησης σήμερα με κάποιον που έχει εμβολιαστεί, στην ερώτησή μου εάν είχε παρενέργειες, μου ειπε οτι το μόνο που ένοιωθε ήταν μια απιστευτη ΥΠΝΗΛΙΑ σε όλες τις ώρες, και ότι τον έπιανε ο υπνος στα καλά καθούμενα, και όταν οδηγούσε.
Λογια της μανας μου το καλοκαιρι κυριως (pfizer)γιατι πλεον δεν μου αναφερει κατι….Μωρε παιδι μου νυσταζω ολη την ωρα..θελω να κοιμαμαι!
Μετά το εμβόλιο μία γνωστή (ένα μήνα μετά) πέθανε ξαφνικά ένας γνωστός δύο μήνες μετά μπήκε νοσοκομείο μετά από πολυήμερη νοσηλεία συνήλθε (όχι εντελώς) και ένα άτομο συγγενικό κοιμάται 20 ώρες το εικοσιτετράωρο…όλοι με φάιζερ…Πριν τον εμβολιασμό δεν ήξερα κανέναν ούτε με γρίπη, τώρα περιμένω πολλύς.
Πολλούς ήθελα να πω.