Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Οι πρώτες νιφάδες έπεσαν στη Φλώρινα και στα ορεινά της περιοχής. Η χιονόπτωση μπορεί να ήταν ασθενής, ήταν ικανή ωστόσο να εντυπωσιάσει τους κατοίκους.
Χιόνι έπεσε και στην επαρχιακή οδό Φλώρινας – Πισοδερίου στο ύψος λίγο πριν το χιονοδρομικό κέντρο της Βίγλας Πισοδερίου.
Όπως γράφουν τα Φλωρινιώτικα νέα ο δρόμος είναι πολύ ολισθηρός από την χιονόπτωση η οποία συνεχίζεται …παρακαλούνται οι οδηγοί να είναι πολύ προσεκτικοί.
Έφτασε ο χειμώνας: Χιονίζει στα ορεινά των Ιωαννίνων
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Ρε σεις, την ανάρτηση του κου Αλογακου, την έβλεπα όλο το καλοκαίρι και δροσιζομουν. Αλλά τώρα δεν λέει..