Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Τι να πούμε, απλά δείτε το βίντεο. Απορώ γιατί δεν γεννιόμαστε με ένα υμένα μπροστά στο στόμα. Προτείνουμε μάλιστα στην κ. Γιαμαρέλου αφού με μάσκα έχει καλύτερη οξυγόνωση να φοράει μία μάσκα διαρκώς και να μη ξαναβγεί στα κανάλια χωρίς μάσκα
https://youtu.be/rKOgD-9hufg
el.gr
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Η ίδια δεν μπορεί να ανασάνει (είναι εμφανές στο video). Γιατί δεν φοράει την μασκούλα της αφού θα παίρνει περισσότερο οξυγόνο? Ήθελα να ήξερα τι σκατά ιατρική έχει σπουδάσει.
Οπότε τώρα ξέρουμε ότι ο άνθρωπος αναπνέει από τ’ αυτιά! Γι’ αυτό υπάρχει αυτή η λαϊκή ρύση που λέει “Έβγαλε αέρα από τ’ αυτιά”. Τώρα το κατάλαβα…!
Μωρή αχλάδω, ζήτα να σου βάλουν μάσκα όταν θα είσαι στην κάσα, θα αναπνέεις τέλεια!!!
Ευτυχώς κα Γιαμαρέλου μου που είμαι εξελιγμένο μοντέλο της οικογένειας μας και μπορώ και αναπνέω από το κωλο. Η ερώτηση μου σαν επιστημών που είστε είναι η εξής Αν βάλω μια μάσκα στον κωλο λέτε να οξυγονονομαι καλύτερα κατα την ώρα της περδισης γιατί μαλλον από την κωλοβαλβιδα πρέπει να χάνω αέρα και έχω έτσι μια δύσπνοια και μια δυσφορία . Η να βάλω λέτε εφτά που έβαλε και ο ελλην ιατρός και συνάδελφος σας. Να ζητήσω και κάτι μισή ντροπή δίκη μου που το ζητάω και μισή δίκη σας που τα είπατε τόσο ωραία Θα ήθελα επίσης μιας και σας εμπιστεύομαι απόλυτα να κάνετε και μια αυτοψία επιτόπου μην έχουμε καμία δυσλειτουργία. Ευχαριστώ αναμένω την επιστημονική σας συνδρομή μιας και είστε γιατρός του κωλου.-
Άλλα έλεγαν στην αρχή……
ΤΑ ΒΊΝΤΕΟ ΥΠΆΡΧΟΥΝ.
ΜΑΖΈΨΤΕ ΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΤΡΊΨΟΥΜΕ ΣΤΗ ΜΟΎΡΗ.
Χαρλαλω……
Τι σου τάξανε????
ΘΑ φανεί….
.
ΑΓΓΕΛΙΚΉ ΑΧΑΡΝΑΊ