Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
«Η Μάρθα μου ήταν δραστήρια, εργαζόμενη, ήταν υγιέστατη. Υπάρχει άνθρωπος που θα έκανε αυτό το εμβόλιο αν υπήρχε ιστορικό»;
αναρωτήθηκε μιλώντας στον Focus FM και στον Στέφανο Δαμιανίδη ο Κώστας Γκουγκουλιάνης, σύζυγος της 44χρονης Μάρθας από τη Χαλάστρα που έχασε τη ζωή της ύστερα από τον εμβολιασμό της με το AstraZeneca.
Όπως ανέφερε η γυναίκα του δεν ήθελε να κάνει το συγκεκριμένο εμβόλιο. «Φοβήθηκε με όλο αυτό τον βομβαρδισμό από τα κανάλια και προκειμένου να καταφέρει να επισκεφτεί τον πατέρα της στη Φλώρινα το επίσπευσε. Το πρωί όμως δεν ξύπνησε»… Μου είχε πει πριν εμβολιαστεί. «Εγώ θα το κάνω, και αν πεθάνω μην το κάνετε εσείς».
Ο κ. Κώστας ζητά απαντήσεις και αλήθειες.
Θέλουμε να μάθουμε την πραγματική αιτία, από τι έφυγε, δήλωσε. «Πρέπει να μάθουμε την αλήθεια ώστε να προφυλαχτούμε αλλά μπορεί να περάσουν και δυο μήνες ώστε να γνωρίζουμε τα αποτελέσματα. Για αυτό βάλαμε δικό μας ιατροδικαστή και δικηγόρο. Πρέπει να πουν την αλήθεια για το AstraZeneca, να ξέρουμε γιατί θυσιαζόμαστε» κατέληξε.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Μην περιμένετε να πουν ότι έφυγε από το εμβόλιο. Θα βρουν άλλους λόγους όπως έκαναν σε παρόμοιες περιπτώσεις. Η ουσία είναι πως αν ο άνθρωπός σας δεν είχε κάνει το εμβόλιο, τώρα θα ήταν μαζί σας. Δεν είναι σύμπτωση που έφυγε μετά τον εμβολιασμό. Ή μάλλον… είναι τύχη για όσους το έκαναν και δεν έπαθαν το ίδιο. Όχι μόνο το συγκεκριμένο εμβόλιο, αλλά όλα του κορονοϊού. Δεν ξέρουμε όμως σε τι κατάσταση υγείας θα είναι σε 1 ή 2 χρόνια. Μείωση πληθυσμού είναι ο στόχος των ΑΦΕΝΤΙΚΩΝ τους…