Ελπίζω να βρήκατε τη συνέντευξη ενδιαφέρουσα και διαφωτιστική αν και έπεσε λίγο μαύρο (αναγκαστικά λόγω διακοπής) στο 34 λεπτό περίπου και ζητώ συγνώμη για αυτό.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ενδιαφέροντα όλα αυτά πού λέει.Αν τον διέκοπτες και λιγότερο.
Οταν πρωτοπήρα συνέντευξη (συγκεκριμένα από τον Μπάρτλεϋ) όντως το έκανα αυτό, και βλέποντάς το μετά ήθελα να με χτυπήσω. Εδώ δεν έπαιξε κάτι τέτοιο (κι ας είμαι πολυλογού ενίοντε, εννοώ δεν τον διέκοπτα). Τις περισσότερες φορές τον “διέκοπτα” για να μεταφράσω ελληνιστί αυτό που λέει στα αγγλικά (πράγμα που μου ειχε ζητήσει). Τις άλλες, γινόταν απλά διάλογος, όπου στο ΔΙΑλογο, μιλάνε δύο, αλλιώς λέγεται μονόλογος. Δε νομίζω πως υπήρξε φάση που δεν τον άφησα να ολοκληρώσει αυτό που ηθελε να πει. (αντικειμενικά με κρίνω, όχι αυτιστικά)