ΔΕΝ ΘΕΛΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΙΕΣ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ…ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟΝ ΑΠΟ ΕΔΩ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τα ίδια και στην Κέρκυρα.. Πολλοί εθελοντές από το νότιο τμήμα του νησιού με βυτιοφόρα πήγαν στις φωτιές στο βόρειο τμήμα και δεν τους άφηναν να περάσουν.. Όπως και εθελοντές φυλάνε τα υπόλοιπα δάση και αμέσως έβγαλαν νόμο ότι απαγορεύεται να πηγαίνεις σε συγκεκριμένα δάση,για να μπορούν να αλωνιζουν οι δικοί τους εμπρηστες..Οι πυρόσβεστες οι περισσότεροι φυλάνε τις βίλες τους και του κόσμου τα σπίτια και οι περιουσίες καίγονται..
Ελπίζω να κατάλαβαν ακόμη περισσότεροι Έλληνες ότι το ΜΠΛΕ του χάρτη τους, έγινε ΜΑΥΡΟ και έρχονται μαύρες μέρες…
Γ@μω τις κυβερμησεις και τους κυβερνοντες μας.
τι τους αφηνουμε ακομα πανω????τι περιμενουμε???να ερθει η σπιθα στο δικο μας τσαρδι???δεν φτανουν τοοοσα που καηκαν απο το ’19??????και γω καμμενος ειμαι απο το ’21 και αποζ/ση π@π@ρια…ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΑΤΕ????1 ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
ΤΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΑ ΒΑΛΑΜΕ ΤΟ ΦΟΤΙΑ ΣΤΟ ΡΟΝΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΕΠΕΝΤΙΣΙΣ ΣΤΟ ΚΑΜΕΝΑ.ΕΠΙΝΤΙ ΥΠΟΥΡΓΚΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΤΕΛΙ ΑΝΑΠΤΙΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΤΟΣΙ ΙΤΑΓΚΕΝΙΑ ΚΕ ΝΑ ΜΠΟΡΙ ΝΑ ΨΟΦΙΖΙ ΣΤΟ ΕΚΛΟΓΚΕΣ.ΝΤΙΛΑΝΤΙ ΤΙ ΤΕΛΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΕ ΕΠΕΝΤΙΣΙΣ ΚΕ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΙ ΝΤΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΙ ΠΟΥ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΕΠΕΝΤΙΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΝΤΙΣΙΣ ΣΤΟ ΡΟΝΤΟ ΚΕ ΛΕΤΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΕΜΠΡΙΣΤΗ;ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΤΕΛΕΤΕ ΤΕΛΕΤΕ ΕΠΕΝΤΙΣΙΣ Η ΟΚΙ;ΑΛΙΟΣ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ ΕΠΕΝΤΙΤΕΣ ΠΑΝΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΕΝΤΙΣΟΥΝ.ΕΝΤΟ ΣΤΟ ΕΛΑΝΤΑ ΤΑ ΜΙΝΕΤΕ ΧΟΡΙΣ ΕΠΕΝΤΙΣΙΣ ΚΑΙ ΕΠΕΝΤΙΤΕΣ.
https://www.ertnews.gr/eidiseis/ellada/prosfora-geymaton-apo-tin-proedria-tis-dimokratias-se-organoseis-kai-domes/
Σε δομές θα δοθούν τα γεύματα της δεξίωσης για την αποκατάσταση της Δημοκρατίας
Μήνυση για εσχάτη προδοσία ΣΕ ΟΛΟΥΣ…….
ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.