Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΝΟΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ EXOYME
KAI AYTA TA KAΛΟΥΔΙΑ
ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΝΟΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ EXOYME
KAI AYTA TA KAΛΟΥΔΙΑ
AΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΧΑΡΝΑΙ
https://twitter.com/stavroforos_/status/1659877519737122817
Αυτη ειναι η καταντια μας…
Μας ζητουν να ψηφισουμε εισβολεις να μας κυβερνησουν….
Παρτε τους με τις πετρες ρεεεεεεεε….
https://apagoreuetai-group.blogspot.com/2023/05/vv-ev-i-x.html
Αγενεστατε…. νεοταξιτη -λιμπεραλ -κουμουνιστη -αριστεροδεξιε και το αντιστροφο…θα βγαλουμε το σκασμο οπως αγενεστατα λες…θα σιωπησουμε εμεις θα φωναξουνε οι πετρες…οι ψηφοι θα μιλησουν “εσας θα εξοστρακισουν”…Νατσιο για το Χριατο η Μαλλον Νατσιο γιατι δε σας χονευω γκλομποφασιστες λουλιδες …κι αν δε σας αρεσει ξυδι…φυσικα παντα με τη σεγκιουλαρ θα μπορειτε να πειραξετε το αποτελεσμα …η θα μιλησουν οι πετρες η θα σας παρουν με τις πετρες…Μπιστριες ε Μπιστριες ..κτουκια.
Εκλογές: Στο Πέραμα ψήφισε ο επικεφαλής του ΜέΡΑ25 Γ.Βαρουφάκης – «Όχι στην αποχή, ακόμα και λευκό ψηφίστε»
Μονο που υποστήριζε τα εμβολια μου φτανει για να τον μαυρίσω, αυτο σημαίνει οτι τα εκανε αρα σημαίνει πως δεν ειναι αντι νεοταξιτης αρα σημαίνει πως θα ειναι ελεγχόμενος γιατι θα εχει μπόλικη νανοτεχνολογία μεσα του απο τα μπόλια
Εκλκτος του θεου λεει μια χαρα τοτε ας βγει με το καλο να δουμε και κατι διαφορετικο.