Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Nαι…. Ξεσιηκώθηκαν εις τα Χανιά….. Με μπροστάρη δες τους ROTARY….. και τους LIONS…….
Τα χάπατα του Πολάκη. Έλεος
Μια χαρά τα λέει ο κύριος..Διαφωνώ μόνο ως προς τις αντιδράσεις .Έχουν μελετήσει την αντίδραση και έχουν καταφέρει να μην είναι μαζική αλλά μερική..Φοβούνται την μάζα τον όχλο και σίγουρα έχουν λάβει τα μέτρα τους…Έχουν πολλούς υποστηριχτές και τα σώματα ασφαλείας με το μέρος τους..Επειδή και η αντιπολίτευση είναι προδοτική τα πράγματα είναι ακόμα πιο δύσκολα…Υπάρχει και κάτι στον ορίζοντα που ελάχιστοι το έχουν καταλάβει..επιχειρήσεις σε ξένα χέρια προτιμώντας για εργατικό δυναμικό τους ομοεθνείς τους..Δεν μιλάω για τα σπίτια ούτε για την γη που και αυτά θα έχουν την ιδια εξέλιξη σε ξένα χερια.. …Ανοίξαμε τον λάκκο μας και σιγα σιγά πέφτουμε μέσα..Ο χρόνος που περνάει είναι ο βασικός δημιουργός για την δημιουργία τους που αλλοιώνει τον πλούτο της χώρας μας και τον λαό της..
Τυχαίο είναι σύντεκνοι,
αυτό που μας συμβαίνει,
-που όποιος θέλει έρχεται-,
και όποιος θέλει… μπαίνει;
Με τέτοιους… “Εθνοφύλακες”,
που μας… υπηρετήσαν,
οι ξένοι οι… σωτήρες μας,
δικαίως… αλωνίσαν!!!
Αργήσαμε λίγο σύντεκνοι,
δεν πήραμε… χαμπάρι,
-τα εφόδια τα έτρωγαν-,
τις νύχτες με… φεγγάρι!!
Πιστέψτε με, το γεγονός,
ήτανε μεσ’ στα… πλάνα,
-αφού μικρός τ’ αρέσανε-,
του Φύρερ τ’… αεροπλάνα!!!
Έτσι το φέραν οι καιροί
κι οι βουλημένοι χρόνοι
ο άνθρωπος να μην μπορεί
με ανθρώπους να ανταμώνει
Ένας μικροοργανισμός
που δεν τον πιάνει μάτι
έκανε αγαπητικούς
να ζουν σε χωριστό κρεβάτι
Σε ετούτη την ανηφοριά
θα ανεβούμε ούλοι
δίχως καμιάν εξαίρεση
αφεντικά και δούλοι..
Στα μάτια σε κοιτώ θεέ
θέλω καινούργιο κόσμο
κείνων χωρίς μικρόβια
και να μυρίζει δυόσμο.
.
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ