Μάριο Ντράγκι: “Δεν έβαλα την Ελλάδα στην ποσοτική χαλάρωση γιατί αν τους έδινα λεφτά θα τα σπαταλούσαν. Τους έσωσα από τον όλεθρο και την αμαρτία της σπατάλης. Το ανέφερα στον Αλέξη Τσίπρα και συμφώνησε 100%.”
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο ντραγκο….σφύριξε ,πετώντας και την διχαλωτή γλώσσα εξω,α ρε ανθρωπομορφε οφιουχε , ο μποσης σου Μπους ,απεβίωσε,απεβίωσε ;όχι βέβαια !συνελήφθη και δικάσθηκε σε σκάφος εκτός πλανήτου,ο δράκος δεν αποδέχθηκε τις βαριές κατηγορίες των εγκλημάτων του και εξαυλωθη,σωμα τε και ερπετικη ψυχή,ουτε επανέρχεται ουτε μετενσαρκωνεται,στα πεδία της εξαφάνισεως ,έτσι κα Ρίτα ; ομοίως και η έτερα μπλακ μάμπα, μπαρμπαρα Μπους.Μουσιου…αλ6..τα μαζευουμε τα αφεντικά σου και τους θεούς σου.Χαπακωσου και άλλο γιατί θα παιξετε κουτουλιές με τον Κοτζιά και τον τζεφρυ και τον καγκαλο.Ποσά παιδάκια φαγατε ρε Κόλο ερπετά ;παιατ….οι ΝΕΜΕΣΙΤΕΣ είναι τριγύρω σου,είσαι περικυκλωμενος,που είναι ρε ,εκείνα τα Κόλο ερπετά ,Ντικ τσενει και Χίλαρι ;;; ο σκατο φιδας ο σορός ;; χοντρομπαλα Χένρυ που το παίζεις και ανάπηρος ,λουφαξες ;;; ετοιμασθηκατε χαζαρο γεννήματα ; ουτε τα λαγούμια σας θα μείνουν,ουτε οι στοές σας,ουτε τα κάστρα σας.Σας το ξανά έγραψα : ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ αυτής της χώρας είναι άλλος και είναι ΕΔΩ ,βουλιαχτε λοιπον στον σάπιο βούρκο σας, το τέλος του κάθε ενος σας έχει προδιαγράφθε , εντάξει ; σας ενημερωσα.