Οι ελληνικές επιγραφές και ταμπέλες έχουν ιδιαίτερη πέραση στο ελληνικό διαδίκτυο και πως να μην έχουν θα μας πείτε αφού χαρίζουν άπλετο γέλιο και είναι σίγουρα κάτι το μοναδικό μιας και δύσκολα συναντάς τέτοιο χιούμορ σε άλλες παρόμοιες ταμπέλες του εξωτερικού.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Χαχαχαχα κλαοωωω.. Μπράβο παιδιά έτσι βάλτε και λίγο γέλιο στην σελίδα
Χρόνια πολλά καλά Χριστούγεννα για όλο τον κόσμο.
ΧΑ,ΧΑ ΑΠΙΘΑΝΕΣ!!!ΓΙΑΤΡΕ,ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΛΑΒΟΥ ΤΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ;
Πελάτησα χαχαχα
Έλα γιατρέ Κάνε ένα copy paste πεθαίνω..
Μου φτιαξατε την μερα….
Χαχαχαχαχα…
Χρονια πολλα σε ολους
Ευχες για πολυ γελιο στη ζωη μας!!!!!
στο αρθρο που λεει ότι για μιχαλολιακο κ καρατζαφερη γιατι εχετε αφαιρεσει τα σχολια;;;;;
βαλτοι ειστε;;;;; σαγιαν;;;;;
Αρχική Ενημέρωση Επικαιρότητα
Διάψευση δημοσιεύματος της εφημερίδας «Κυριακάτικη Kontranews»
Σάββατο, 24 Δεκεμβρίου 2016 – 17:31 40
Η εφημερίδα «Κυριακάτικη Kontranews» α.φ. 122, βασιζόμενη προφανώς σε λάθος πληροφορίες, δημοσιεύει στην πρώτη σελίδα της άρθρο με τίτλο: «Εθνική συμπαράταξη στα δεξιά του Κυριάκου: Μιχαλολιάκος – Καρατζαφέρης και σία μαζεύονται για να μεγαλώσουν την ακροδεξιά».
Η Χρυσή Αυγή διαψεύδει όσα δημοσιεύονται στο εν λόγω κείμενο και τονίζει ότι:
Α) Δε συμμετέχουμε σε καμία διεργασία για την δημιουργία οποιουδήποτε «πολιτικού σχήματος κατά τα πρότυπα της Δημοκρατικής Συμπαράταξης» και ασφαλώς δεν έχουμε λάβει την οποιαδήποτε σχετική πρωτοβουλία.
Β) Είμαστε η τρίτη πολιτική δύναμη της χώρας και στις επόμενες εκλογές θα συμμετέχουμε ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ και ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ με στόχο να καταλάβουμε την δεύτερη θέση και να είμαστε η επόμενη Αξιωματική Αντιπολίτευση.
Γ) Τα ποσοστά μας δεν είναι καθηλωμένα, όπως εσφαλμένα αναφέρει το εν λόγω άρθρο. Όλες οι πρόσφατες συστημικές δημοσκοπήσεις ομολογούν ότι η Χρυσή Αυγή διαρκώς ενισχύεται και απορροφά μεγάλες μάζες νέων ψηφοφόρων (βλέπε συνέντευξη καθηγητή Μαρατζίδη, δημοσκοπήσεις MRB και εφημερίδας Μακεδονία)
Δ) Στην μεγάλη οικογένεια της Χρυσής Αυγής είναι ευπρόσδεκτοι όλοι οι Έλληνες που αντιμάχονται το διεφθαρμένο πολιτικό σύστημα, ταυτίζονται με τις Πολιτικές μας Θέσεις, πιστεύουν στις Ιδεολογικές μας Αρχές και τιμούν την πολιτική μας διαδρομή.
Ε) Όποιος επιθυμεί να συμπαραταχθεί στον όμορφο και σκληρό Αγώνα της Χρυσής Αυγής πρέπει να είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει και αυτός τις παράνομες και αντισυνταγματικές διώξεις και τις συκοφαντίες που υφίσταται το Εθνικιστικό Κίνημα, πληρώνοντας το τίμημα της Εθνικής Αντίστασης ενάντια στην διαφθορά και την ξενοκρατία.
ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
Διαβάστε περισσότερα: http://www.xryshaygh.com/enimerosi/view/diapseush-dhmosieumatos-ths-efhmeridas-kuriakatikh-kontranews1#ixzz4TmDonj2N