Βιέννη, η αστυνομία μαζί με τους διαδηλωτές κατά των lockdown
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Εύγε στους μπάτσους τους. Συμφέρων των λαών= συμφέρων των εθνών. Η παγκοσμιοποίηση και τα lockdown είναι εκ του πονηρού.
Θα καταπιεί η θάλασσα το βδελυγμα…. θα ανοιξει η γη τα σωθικα της…. και θανατος δεν θα υπάρχει … το δενδρο του καλου και του κακου θα το κάψει το πυρ και το θειαφη .
Μακαριοι οι Ελληνες Χριστιανοι στην καρδια…
Μην γελιεστε, η αστυνομία συνοδεύει την πορεία και δεν είναι μαζί με το πλήθος. έτσι γίνεται,άμα πάρουν εντολή διαλυστε την συγκέντρωση,αμέσως θα φορέσουν τα κράνη και θα βαρανε στο ψαχνό. αυτό το πράγμα γίνεται και εδώ στην Ελλάδα,σε μικρές συγκεντρώσεις με λίγα άτομα πάντα υπάρχουν ένστολοι που περιφρουρούν,μπροστά, πλάγια και στην ουρά της πορείας,αυτό δεν σημαίνει ότι είναι μαζί τους και δεν θα τους βαρεσουν.