Τα Πάντα Όλα Για Τη..” Ξαφνικιτιδα” Με Stranger!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Το παρακολουθούσα λαιβ και πριν τη μεση το ρίξανε απο το γιουτουμπ
μιλατε για εμβολιασμενους με ανεμβολιαστους ναι αλλα εδω παιζουν και τα τεστ ποιοι ειναι αυτοι που δεν εχουν κανει ουτε τεστ; ψαχνω δευτερο και δε βρισκω
Υπάρχω….. Ανόθευτος.
Ανευ τεστ και εγω …
.. ατομα με “παρθένες’ μύτες υπάρχουν.. στο βάθος .. οχι στην επιφάνεια.. κάτι άνεργοι που δεν δίνουν και τόση σημασία στην ύλη, στα μαγαζιά, στις διακοπές… πεταμένει στη γωνία της κοινωνίας ..
η προ.ταση “υγεια ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ”.. αλλά για την έχεις πρεπει να έχεις νομισμα=νομος, ειναι που βασιστηκε όλη η κατα-σταση.
Βλακίες λέει καμία επιστημονικη τεκμηρίωση για τα εμβόλια!
Ματακια να διαβασεις τι εχω γραψει δυο χρονια δεν εχεις; … Η επιστημη σου κανει την συγκομιδη ηλιθια οχι εγω !