Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Τα ερπετά του Π.Ο.Υ φαίνεται καίγονται και μονο που βλέπουν τον σταυρό και για αυτο τον αντικαταστήσανε με ενα αυγό στα αλλα θρησκευτικά σύμβολα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, προσέξτε γιατι μια μερα θα ξυπνήσουν τα προβατα και θα σας βαλουν τα αυγά εκει που ξέρετε, ας θυμηθούμε και το trailer για την παγκόσμια θρησκεία πάλι αποφύγανε να δείξουνε κατι σχετικό με τον χριστιανισμό και δείξανε μια κούκλα ενος μωρού
Μπράβο στον Μπογδανο που βγήκε να πει τα αυτονόητα, ας πει ομως και κατι για ψηφιακά πιστοποιητικά εμβολιασμού του μητσοτακης η για τις εκτρώσεις αλλα εκει ξερω θα ρισκάρει την καρεκλα του και οταν μπαίνει το οικονομικό στην μεση συμβιβαζόμαστε με αντίχριστους νομους ετσι δεν ειναι Μπογδάνε
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Σήμα την ψωλη έπρεπε να βάλουν
Για να μην πούμε ότι βλέπουμε ένα αυγό (Κοσμικό;) με τον Όφι να το τριγυρίζει;;;