Στο Παρισι πεφτει ξυλο ..εδω δεν θα το δεις …!
Σφαγή κανονική
— Kostas Anastopoulos (@KonAnastopoulos) March 11, 2023
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
απαπαπα……εδω ειναι πολιτισμενοι …… δε θα δεις τετοια πραγματα……αμα θυμωνεις εισαι του σατανα…..εδω εχουμε μονο αγαπουλιδες του κ@λου……Αυτα
Τον καημένο τον Μακρόν, όπου πηγαίνει τρώει κι από ένα χαστούκι. Εδώ στην Ελλάδα είμαστε πολιτισμένοι. Έχουμε ένα ιδιαίτερο σεβασμό ακόμη και όταν μας πιάνουν κορόιδα, μας πουλάνε, μας πατάνε.. Μας δουλεύουν.. Πάντοτε με Σεβασμό… Το φιλότιμο του Έλληνα δεν υπάρχει πουθενά..Απορώ μετά τις πολύ ποθητές εκλογές, τι να περιμένουμε.. Και γενικότερα τι περιμένουμε.. Καλό απόγευμα κ βράδυ. Καλή Δύναμη.