Ο Παπας μπαίνει χέρι χέρι με την υψηλότητά του σεΐχη μοχάμεντ μπιν zayed αλ nahayan και τον γιατρό αχμάντ αλ-Tayyib, μεγάλο ιμάμη του Αλ-Aζάρ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ποια πανθρησκεία βρε ανοητοι? τι θελετε δηλαδη? ο καθε πάπας να κάνει πολεμο και να σφάζονται οι θρησκείες μεταξύ τους?
Aντε ρε τραχανα πηγαινε για υπνο τραβα διαβασε τιποτα lugren και ellinikahoaxes για να μαθεις την αληθεια
Όχι ρε φίλε, οι σσυνειδητοποιημένοι Χριστιανοί Ορθόδοξοι δεν θέλουμε να πολεμήσουμε κανέναν οπαδό διαφορετικού θρησκεύματος. Για να στο πω όπως μου βγαίνει, σκασίλα που είχαμε. Αλλά δεν γουστάρουμε και να μας επιβάλλουν να ακολουθήσουμε τα ήθη άλλων θρησκειών, ακόμη και αν πρόκειται για δόγμα που συνενώνει όλες τις θρησκείες μαζί. Στο όνομα της ανεξιθρησκείας και της ελευθερίας έκφρασης οποιασδηποτε διαφορετικότητας (πχομοφυλοφιλία) που ευαγγελίζονται οι νεοταξίτες, μας αφήνετε ήσυχους να πιστεύουμε όπου θέλουμε; Όχι δηλαδή ότι και να δεν μας αφήσετε ήσυχους θα αλλάξει κάτι στην πίστη μας, αλλά για να μην υπάρχει υποκρισία.