ΜΟΣΧΑ – ΜΙΝΤΛΕΤΟΝ: ΤΟ “ΑΠΟΚΡΥΦΟ” ΜΑΚΕΛΕΙΟ |
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Λέτε να πέσει κάνα πυρηνικό; Θα δείξει…. το επιδιωκουν θελουν μειωση του πλυθησμου και αν δεν κανουν πολεμο τελειωνουν ο Μακρον το ειπε παση θυσια των λαων τους αυτοι οι δυτικοι λουληδες ειναι προσκεκλημενοι σε καταφυγια να σωθουν ελπιζω ο Πουτιν να ξέρει τα καταφυγια κι οταν μπυν να μη βγουν ποτε να τους θαψει ζωντανους… μαζι με το Μεσσια τους… Μεσσιας το ανεκδοτο του αιωνα, εκ ιδιου ονοματος και με χρημα και σαταναλουληδων προσυλητων χαζαροεβραιων οχι των φυλων αιματος ιζραηλ των δωδεκα
Και εγώ ανησύχησα για την Κέιτ..πάω να φάω λίγο “πρόβατο”
Ωραίος τύπος..Δικός μας είσαι..Προχώρα ,μας ταξιδεύεις.Και οι γυναίκες δεν βλέπουν ποδόσφαιρο όσο οι άντρες,δεν το καταλαβαίνουν, το βαριούνται.. Αλλά για μας τους άντρες έχει ενδιαφέρον…
στην μοσχα οι μισοι ειναι μπατσοι.οι τρομοκρατες απ τα λιντλ μπηκαν στο μολ και κοβαν βολτες τουλαχιστον 40 λεπτα.περιπτωση κλασικη.το αφεισαν να γινει.ενδεχομενος να το οργανωσαν κοιολας.να δουμε που θα εισβαλει τωρα ο μαστορας.μαλλον σε κανενα γκιγκλισταν.λιγο, οχι πολυ.οσο για την βιμπελτον και γω θα σφαξω προβατινα]].