Κάποιος έχει κάνει ντίσκο το φεγγάρι σήμερα…. ευχαριστώ ψυχή για το βίντεο..
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Κάτι δεν κολλάει … 18:10 αναρτήθηκε σήμερα 9 Νοεμβρίου….
Την ώρα εκείνη κοίταξα το φεγγάρι και ήταν μια χαρά …
ΣΗΜΕΡΑ ΓΑΜΗΘΗΚΑΝΕ ΝΑ ΨΕΚΑΖΟΥΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΑΠ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ.ΠΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ!!!!(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΜΜΑΑΚΚΕΕΔΔΟΟΝΝΙΙΑΑ)
Σήμερα έγινε ρεκόρ ψεκασμών στην Αθήνα. Γνωρίζει κανείς γιατί επιλέγουν συγκεκριμένες μέρες για αυτό;
ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ 241284….ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΨΕΚΑΖΑΝ…Ο 6ΧΡΟΝΟΣ ΥΙΟΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ..(ΠΑΤΕΡΑ ΚΟΙΤΑ ΚΟΙΤΑ…ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ..ΚΟΙΤΑ ΜΠΑΜΠΑ,ΨΕΚΑΖΟΥΝ)..ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ..ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥΝ..ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟΙ,ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ,ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΕΛΕΓΧΤΕΣ Κ ΟΧΙ ΟΙ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΟΙ..ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΜΠΑ.?ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ Κ ΘΥΓΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΚΝΑ ΘΕΟΥ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ..
ΜΑΚΕΔΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ 11/09/2019 @ Νοέμβριος 9, 2019 11:58 μμ
/
Μπράβο σου!
Θεϊκό !
ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΥΓΡΑΣΙΑΣ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΟΡΘΩΝΟΥΝ ΜΕΣΩ ΣΑΠΙΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΝΟΤΙΑΔΩΝ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΜΕΣΩ ΙΟΝΙΣΜΕΝΩΝ ΝΕΦΩΣΕΩΝ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΕΡΟΨΕΚΑΣΜΩΝ !ΟΙ ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ 8/11 ΑΦΗΣΑΝ ΜΙΑ ΣΚΑΤΙ ΣΚΟΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΚΗΣ ΔΟΜΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΩΝ ΠΟΥ ΑΝΕΠΝΕΥΣΕ ΟΛΗ ΕΜΡΑ ΧΘΕΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ! ΚΑΡΚΙΝΙΑΣΜΑ..
ΑΣ ΜΗΝ ΜΗΛΑΜΕ ΓΙΑ ΘΕΟΥΣ ΜΑΚΕΝΔΕ
ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΩΤΕΡΑ ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΕΙ ΓΝΩΡΙΣΕΙ Η ΑΝΘΡΟΠΟΤΗΤΑ ΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ
Η ΛΕΞΗ ΘΕΟΣ [Ν ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΥΤΕΙΣ] ΕΙΝΑΙ ΕΥΦΕΥΡΕΣΗ ΤΩΝ ΜΑΥΡΩΝ ΑΝΑ ΤΗΝ ΓΗ ΙΕΡΑΤΕΙΩΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΙΑ ΕΝΟΙΑ [ΘΕΟΣ] ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΟΥΝ ΕΜΑς ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΑΝΩΤΕΡΑ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΣΩΣΤΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΗ ΦΥΛΛΗ..ΑΥΤΟ ΑΡΚΕΙ