Στη ρεσεψιόν ενός νοσοκομείου στην Κίνα, μια γυναίκα κατέστρεψε ένα ρομπότ, επειδή δεν ήθελε να μιλήσει με ένα μηχάνημα για να κλείσει ραντεβού με έναν γιατρό. Η γυναίκα πάσχει από κάποια ψυχική ασθένεια και της επιβλήθηκε πρόστιμο 3000 γιουάν, περίπου 390 ευρώ.
zougla.gr
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Είναι απόλυτα φυσιολόγική!
και μενα οταν μου απαντούσε αυτόματο στον ΟΤΕ για πακοιο πολυ σοβαρό θεμα (νομικό) (αλλά και για απλά τεχνικά θέμτα) … μου ερχόταν να σπασω το τηλεφωνο καθως ακουγα … “για ταδε πατηστε 1″ , .. ” για ταδε πατήστε 2″ …κλπ .. και στο τελος δεν ερχομουν σε επαφή με κανεναν άνθρωπο , ή απλα ερχομουν σε επαφη με καποιον τελείως άσχετο
καλά έλεγαν πως τους λογικους θα τους λενε τρελους και θα τους κλεινουν σε κλινικες — μια χαρα ειναι η γυναικα να μη θελει να μιλαει σε μηχανηματα …
Οπως εχω πει εδω και καιρο, ροπαλα, δεκρανια, δαδες, καραμπινες, τσαπες και στιλιαρια.
ΓΙΑ ΟΛΑ (τα κακα) ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ (τους κακους) , και να δεις τι καλα θα στρωσει ο κοσμος μεσα σε κανα μηνα. Μετα να δεις αλφαδια.