ΦΘΟΡΙΟ: Άλλο φάρμακο κι άλλο φαρμάκι!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΕΛΕΓΕ “ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΔΟΝΤΟΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ”. ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ, ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, Η ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ [ΕΠΩΝΥΜΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ] ΣΕ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΖΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ…. ΒΑΣΟΥΛΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ.
Τι να σου σχολιασουν οι οδοντιατροι.Αυτοι προτεινουν φθοριωση στα δοντια των μικρων παιδιων για προστασια απο την τερηδονα.Αναθεμα στους ξεπουλημενους επιστημονες λεω εγω.Τοσο ηλιθιοι ειναι,που κινδυνευουν κι αυτοι να την πληρωσουν,απο καποιον αλλον ξεπουλημενο επιστημονα ,καποιας αλλης ειδικοτητας.Δεν το καταλαβαινουν αυτο;
Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΦΙΔΡΟΜΗ. ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΙΣ ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ, ΟΙ ΔΕ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΙΩΤΟ ΒΕΒΑΙΑ. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΚΡΥΦΟ ΚΑΜΑΡΙ.
http://www.tovima.gr/relatedarticles/article/?aid=119241
Δημήτρη Καρδιτσιώτη και ΠΔ ευστοχοι και δυο σας και με έρεισμα. Μη βαστάτε την ανάσα σας περιμένοντας να σας απαντήσει γιατρός ή οδοντίατρος όμως, γιατί μάλλον θα πάθετε ασφυξία… :Ρ