Ευρωβουλευτής Κριστίν Άντερσον: Καλά νέα – δεν κατάφεραν να μας νικήσουν!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο ιος τελειωσε οι επιτηδιοι οσοι φαινοταν πληρωνουν τα εντομα δεν ειναι στις σοκολατες και δεν ηρθαν εδω που ειμαι και παω να ψωνισω επιτηδες απο τα λιντλ.
Τωρα θελω κατι ακομα θελω να καταρευσει σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα η εταιρια που εργαζομαι και να φαληρισει ο εργοδοτης. η εταιρια που με πληρωνει ξερετε εσεις.
Οι ανθρωποι πρεπει να κατανοησουν οτι η απληστια πληρωνεται.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΑΣ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ ΧΡΕΙΑΖΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΥΛΗΔΕΣ ΚΑΙ ΠΛΕΥΡΗΔΕΣ.
Μια χαρά το κατάφεραν,70% με 80% στειρωθήκαν οικειοθελώς και υπέγραψαν τον πρόωρο θάνατο των παιδιών τους και των ιδίων. Ενώ 3χρονια τωρα συνήθισαν τη πλειοψηφία στην στέρηση θεμελιωδών δικαιωμάτων. Δικαιωμάτων όπως:Έκφρασης(ψεκ, fake news, deplatform, χρηματισμός ΜΜΕ), Μετακίνησης(lockdowns), Εργασίας(Essential & non essential ΚΑΔ), Μόρφωσης(κλείσιμο σχολίων, Τηλεκπαίδευση),Υγείας(καραντίνες, περίθαλψη, μπολι) Ισότητας(εμβολιασμένοι και μη), Δικαιοσύνης(ακαταδίωκτα)& Ελευθέριας(εδώ απλά γελάμε)