Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
15:02 - 30/10/2015
ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΝ: ΑΤΙΑ σε μορφή πεταλούδας έκανε βόλτες πάνω από το Οχάιο – Περίεργη σιωπή από τη ΝΑΣΑ
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Διαφημίσεις
ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΟΥΝ: ΑΤΙΑ σε μορφή πεταλούδας έκανε βόλτες πάνω από το Οχάιο – Περίεργη σιωπή από τη ΝΑΣΑ
Το βίντεο μεταφορτώθηκε στο YouTube στις 26 Οκτωβρίου, ενώ η καταγραφή του μυστηριώδη ιπτάμενου αντικειμένου έγινε το Σάββατο 24 Οκτωβρίου από το πάτερα και το γιο όταν έφευγαν από εστιατόριο τις περιοχής του Οχάιο στις 19:00 τοπική ώρα .
Οι μάρτυρες πέρα από το βίντεο ,κατάφεραν να το απαθανατίσουν σε πεντακάθαρες φωτογραφίες.
Προς το παρόν η ΝΑΣΑ δεν έχει κάνει καμιά ανακοίνωση για το γεγονός παρόλο που οι φωτογραφίες και το βίντεο δείχνουν καθαρά ότι κάτι περίεργο συμβαίνει στους ουρανούς της Αμερικής!
crashonline
Μην αφησετε την Πληροφορια να σας ξεπερασει
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Support Hellasbook.gr
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
"Το katohika.gr δεν υιοθετεί τις απόψεις των αρθρογράφων, ούτε ταυτίζεται με τα ρεπορτάζ που αναδημοσιεύει από άλλες ενημερωτικές ιστοσελίδες και δεν ευθύνεται για την εγκυρότητα, την αξιοπιστία και το περιεχόμενό τους. Συνεπώς, δε φέρει καμία ευθύνη εκ του νόμου. Το katohika.gr , ασπάζεται βαθιά, τις Δημοκρατικές αρχές της πολυφωνίας και ως εκ τούτου, αναδημοσιεύει κείμενα και ρεπορτάζ, από όλους τους πολιτικούς, κοινωνικούς και επιστημονικούς χώρους."
Η συντακτική ομάδα των κατοχικών νέων φέρνει όλη την εναλλακτική είδηση προς ξεσκαρτάρισμα απο τους ερευνητές αναγνώστες της! Ειτε ειναι Ψεμα ειτε ειναι αληθεια !Έχουμε συγκεκριμένη θέση απέναντι στην υπεροντοτητα πληροφορίας και γνωρίζουμε ότι μόνο με την διαδικασία της μη δογματικής αλήθειας μπορείς να ακολουθήσεις τα χνάρια της πραγματικής αλήθειας! Εδώ λοιπόν θα βρειτε ότι θέλει το πεδίο να μας κάνει να ασχοληθούμε ...αλλά θα βρείτε και πολλούς πλέον που κατανόησαν και την πληροφορία του πεδιου την κάνουν κομματάκια!
Είμαστε ομάδα έρευνας και αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε μαζί μας καμία ταμπέλα που θα μας απομακρύνει από το φως της αλήθειας ! Το Κατοχικά Νέα λοιπόν δεν είναι μια ειδησεογραφική σελίδα αλλά μια σελίδα έρευνας και κριτικής όλων των στοιχείων της καθημερινότητας ! Το Κατοχικά Νέα είναι ο χώρος όπου οι ελεύθεροι ερευνητές χρησιμοποιούν τον τοίχο αναδημοσιεύσεως σαν αποθήκη στοιχείων σε πολύ μεγαλύτερη έρευνα από ότι το φανερό έτσι ώστε μόνοι τους να καταλήξουν στο τι είναι αλήθεια και τι είναι ψέμα και τι κρυβεται πισω απο καθε πληροφορια που αλλοι δεν μπορουν να δουν! Χωρίς να αναγκαστούν να δεχθούν δογματικές και μασημενες αλήθειες από κανέναν άλλο πάρα μόνο από την προσωπική τους κρίση! Δείτε όλα τα άρθρα του/της Κατοχικά Νέα →
Πηραν τις Γραφες, τις ανελυσαν και μεσα στα χρονια που περασαν, εφτιαξαν οτι μπορουσαν για να φοβησουν τον κοσμο με την Δευτερα παρουσια.
Ετσι ωστε τα ζωα τις παγκοσμιοποιησης να δεχτουν ποιο ευκολα αυτα που θελουν να κανουν.
Μην γυρισετε πλευρο και χαλασετε το ονειρο ,συνεχιστε και ο Τσιπρας με την παρεα του θα σας ……….την ωρα που θα κοιμαστε.
Το παραπανω ειναι για αυτους που ακομη ελπιζουν σε ανθρωπους!!!!!!!! για να σωθουν.
αυτα οι ρωσοι τα φτιαχνουν κι οι μυστικοι επιστιμονες που τους βαζουν οι μεγαλοι να φοβιζουν το κοσμο κι να παιρναν τα μετρα της νεας παγκοσμιας ταξης καντε σινιρμους κι ταλαωαβετε τι λεω γνομη μου φυσικα που την στιριζω κι ενμενο σαυτη μα οτι ο καθενας πιστευει το σεβομε περα απ αυτα που λεω εγω κι τα πιστευω απολιτα
-Τι σημαίνει δικός μου κόσμος;
»Δικός σου κόσμος είναι η υλοποίηση των δικών σου σκέψεων για το μέλλον σου.
-Αυτό το μέλλον είναι που φοβάμαι.
»Το φοβάσαι διότι δεν το έχεις σχεδιάσει εσύ.
-Και ποιος το έχει σχεδιάσει, μπορείς να μου πεις;
»Όλοι, όσους έχεις αφήσει να δημιουργούν για σένα οράματα, ελπίδες και φόβους.
-Ναι αλλά γιατί φοβάμαι;
»Γιατί από όλο αυτό, άφησες και κυριαρχούν οι φόβοι τους.
-Οι φόβοι δεν είναι δικοί μου;
»Όχι. Εσύ Ζεις τη μοναδική στιγμή της αισθητής πραγματικότητας του ‘τώρα’.
-Κι οι φόβοι τι είναι;
»Στιγμές από το παρελθόν και υποθέσεις για το μέλλον.
-Τι πετυχαίνουν δίνοντάς μου φόβο;
»Εστιάζεις μονάχα στα δικά τους σχέδια και οράματα, αποφεύγοντας κάθε δικό σου.
-Ποιοί είναι αυτοί που το κάνουν;
»Υπάρχουν παντού γύρω σου.
-Μα όλοι αυτοί έχουν ως σχέδιο το δικό μου φόβο;
»Όλοι αυτοί δεν έχουν δικό τους σχέδιο. Έχουν όμως αποδεχθεί κάποιου άλλου ως φόβο και το πολεμούν. Έτσι αυτόματα το μοναδικό σχέδιο για τη ζωή τους, είναι αυτός ο φόβος και χωρίς να το συνειδητοποιούν τον υλοποιούν με τη δική σου βοήθεια.
-Και είναι δική μου αυτή η γνώση;
»Φυσικά και είναι. Αλλά η ελπίδα που αναζητάς σε αυτή, κρύβεται πίσω από το φόβο σου να υπάρξεις αυτόνομα και μοναδικά. Κι όσο συνεχίζεις να θεωρείς ότι πολεμώντας τον θα τον νικήσεις, απλά τον υπηρετείς.
-Μα όλοι γύρω μου μιλάνε για ένα δύσκολο και καταστροφικό μέλλον.
»Διότι αυτό σκέφτονται κι αυτό θεωρούν ότι θα συμβεί. Κανένας δεν μπορεί να σε καταστρέψει όμως αν δεν του έχεις παραχωρήσει εσύ νοητικά την άδεια να το κάνει. Και κανένας δεν απαιτείται να σε σώσει αν δεν έχεις πρώτα εσύ αποδεχθεί νοητικά την αδυναμία σου να ζεις αυτοδύναμα…
ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΜΟΡΦΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΑΜΔΑ , ΤΟ ΠΙΛΟΤΗΡΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΛΑΜΔΑ. ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ. ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΣΟΑΔΕΙΟ, ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ . ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΧΗΜΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ . ΕΜΕΝΑ Η ΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΧΗΜΑ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ ΣΑΝ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΑΜΔΑ.
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑ ΙΩΝ , ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΩΝ
ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΜΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΣΑΣ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΕΣ peinases.gr
Δείτε τον κατάλογο και παραγγείλτε
ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΡΑΔΙΟΝΙΚΗ
KATOXIKA NEA
Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας
Χρησιμοποιώντας αυτό το έντυπο συμφωνείτε με την αποθήκευση και χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο..Διαβάστε του ορους χρήσης της σελίδας μας
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Cookie
Duration
Description
cookielawinfo-checkbox-analytics
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checkbox-functional
11 months
The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checkbox-necessary
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-others
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-performance
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policy
11 months
The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.
Πηραν τις Γραφες, τις ανελυσαν και μεσα στα χρονια που περασαν, εφτιαξαν οτι μπορουσαν για να φοβησουν τον κοσμο με την Δευτερα παρουσια.
Ετσι ωστε τα ζωα τις παγκοσμιοποιησης να δεχτουν ποιο ευκολα αυτα που θελουν να κανουν.
Μην γυρισετε πλευρο και χαλασετε το ονειρο ,συνεχιστε και ο Τσιπρας με την παρεα του θα σας ……….την ωρα που θα κοιμαστε.
Το παραπανω ειναι για αυτους που ακομη ελπιζουν σε ανθρωπους!!!!!!!! για να σωθουν.
Δύναμη το σχόλιό σου!
αυτα οι ρωσοι τα φτιαχνουν κι οι μυστικοι επιστιμονες που τους βαζουν οι μεγαλοι να φοβιζουν το κοσμο κι να παιρναν τα μετρα της νεας παγκοσμιας ταξης καντε σινιρμους κι ταλαωαβετε τι λεω γνομη μου φυσικα που την στιριζω κι ενμενο σαυτη μα οτι ο καθενας πιστευει το σεβομε περα απ αυτα που λεω εγω κι τα πιστευω απολιτα
-Τι σημαίνει δικός μου κόσμος;
»Δικός σου κόσμος είναι η υλοποίηση των δικών σου σκέψεων για το μέλλον σου.
-Αυτό το μέλλον είναι που φοβάμαι.
»Το φοβάσαι διότι δεν το έχεις σχεδιάσει εσύ.
-Και ποιος το έχει σχεδιάσει, μπορείς να μου πεις;
»Όλοι, όσους έχεις αφήσει να δημιουργούν για σένα οράματα, ελπίδες και φόβους.
-Ναι αλλά γιατί φοβάμαι;
»Γιατί από όλο αυτό, άφησες και κυριαρχούν οι φόβοι τους.
-Οι φόβοι δεν είναι δικοί μου;
»Όχι. Εσύ Ζεις τη μοναδική στιγμή της αισθητής πραγματικότητας του ‘τώρα’.
-Κι οι φόβοι τι είναι;
»Στιγμές από το παρελθόν και υποθέσεις για το μέλλον.
-Τι πετυχαίνουν δίνοντάς μου φόβο;
»Εστιάζεις μονάχα στα δικά τους σχέδια και οράματα, αποφεύγοντας κάθε δικό σου.
-Ποιοί είναι αυτοί που το κάνουν;
»Υπάρχουν παντού γύρω σου.
-Μα όλοι αυτοί έχουν ως σχέδιο το δικό μου φόβο;
»Όλοι αυτοί δεν έχουν δικό τους σχέδιο. Έχουν όμως αποδεχθεί κάποιου άλλου ως φόβο και το πολεμούν. Έτσι αυτόματα το μοναδικό σχέδιο για τη ζωή τους, είναι αυτός ο φόβος και χωρίς να το συνειδητοποιούν τον υλοποιούν με τη δική σου βοήθεια.
-Και είναι δική μου αυτή η γνώση;
»Φυσικά και είναι. Αλλά η ελπίδα που αναζητάς σε αυτή, κρύβεται πίσω από το φόβο σου να υπάρξεις αυτόνομα και μοναδικά. Κι όσο συνεχίζεις να θεωρείς ότι πολεμώντας τον θα τον νικήσεις, απλά τον υπηρετείς.
-Μα όλοι γύρω μου μιλάνε για ένα δύσκολο και καταστροφικό μέλλον.
»Διότι αυτό σκέφτονται κι αυτό θεωρούν ότι θα συμβεί. Κανένας δεν μπορεί να σε καταστρέψει όμως αν δεν του έχεις παραχωρήσει εσύ νοητικά την άδεια να το κάνει. Και κανένας δεν απαιτείται να σε σώσει αν δεν έχεις πρώτα εσύ αποδεχθεί νοητικά την αδυναμία σου να ζεις αυτοδύναμα…
δειτε εχουν ξεβρακωθει ολοι !
https://www.youtube.com/watch?v=9ulNWU2gnKo
https://www.youtube.com/watch?v=9lZL5YdeDYo
ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΑΥΡΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ….ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΜΕΡΙΑ….
ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΜΟΡΦΗ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΑΜΔΑ , ΤΟ ΠΙΛΟΤΗΡΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΛΑΜΔΑ. ΑΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΠΑΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΕΡΟΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ. ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΣΟΑΔΕΙΟ, ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ . ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΣΧΗΜΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ . ΕΜΕΝΑ Η ΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΧΗΜΑ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ ΣΑΝ ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΑΜΔΑ.
Μπάά!…Καποιος φαρσέρ φανατικός του “Under the Dome”τους κάνει πλάκα!