Στο Nightly News Full Broadcast τον Φεβρουαριο ο Παρουσιαστης λεει ολα οσα του εχουν πει να πει !..Στανταρακι παγκοσμια αυτο , ταυτοχρονα δειχνει στην οθονη του εικονα που φαινεται να ειναι μεσα απο συμβουλιο του Νατο η του ΟΗΕ ,…και εκει για λιγο βλεπουμε αυτη την εικονα ..!
Για ποιο λογο υπαρχει αυτη η εικονα; Αυτη η εικονα αν ο κυριος δεν φοραει μασκα τοτε απλα δεν ειναι ανθρωπος ; Και κατα ποσο καποιος θα μπορουσε μεσα σε συμβουλια τοσο σημαντικα να κανει πλακιτσα ; Προσπαθω να καλυψω ολες της σκεψεις ωστε να μην μπορει καποιος να πει την οποια δικαιολογια ! Και στο κατω κατω ..ειναι μασκα η με καποιο τροπο η καμερα καταγραφει κατι τρομακτικο για να το διαχειριστουμε;
Προσπαθει το Συμπαν να μας δωσει ενα μηνυμα ; Προσπαθει καποιος να περασει εναν νεο κωδικα; .. Ειναι απλη μια λαθος λειτουργια οπου χαλασε και εμεις βλεπουμε κατι αληθινο που δεν θα επρεπε να δουμε ; Παιζουν με το υποσυνειδητο μας ;.. Εσυ θα πρεπει να καταληξεις στο τι και πως..αλλα μην το κανεις με επιφανεια και την πρωτη επισημη δικαιολογια ..γιατι θα σε εχουν παλι αποπροσανατολισει !
Πριν ακουσω της διαφορες ανοησιες περι τυχαιας σκιασης και οτι αλλο ..να πω οτι ακομα και τα τυχαια μιλανε στην μητρα του Ματριξ !
Δες το βιντεο στο 7.44 λεπτο και …ψαξε παρακατω μονος σου!Το μονο που το σωζει ειναι να πουμε οτι ειναι πειραγμενο βιντεο .. οπως συνηθιζουμε απλα να λεμε με τα παντα που μας γαργαλανε την υπνωτισμενη μας συνειδηση !
Stranger..
Μην αφησετε την Πληροφορια να σας ξεπερασει
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
"Το katohika.gr δεν υιοθετεί τις απόψεις των αρθρογράφων, ούτε ταυτίζεται με τα ρεπορτάζ που αναδημοσιεύει από άλλες ενημερωτικές ιστοσελίδες και δεν ευθύνεται για την εγκυρότητα, την αξιοπιστία και το περιεχόμενό τους. Συνεπώς, δε φέρει καμία ευθύνη εκ του νόμου. Το katohika.gr , ασπάζεται βαθιά, τις Δημοκρατικές αρχές της πολυφωνίας και ως εκ τούτου, αναδημοσιεύει κείμενα και ρεπορτάζ, από όλους τους πολιτικούς, κοινωνικούς και επιστημονικούς χώρους."
Η συντακτική ομάδα των κατοχικών νέων φέρνει όλη την εναλλακτική είδηση προς ξεσκαρτάρισμα απο τους ερευνητές αναγνώστες της! Ειτε ειναι Ψεμα ειτε ειναι αληθεια !Έχουμε συγκεκριμένη θέση απέναντι στην υπεροντοτητα πληροφορίας και γνωρίζουμε ότι μόνο με την διαδικασία της μη δογματικής αλήθειας μπορείς να ακολουθήσεις τα χνάρια της πραγματικής αλήθειας! Εδώ λοιπόν θα βρειτε ότι θέλει το πεδίο να μας κάνει να ασχοληθούμε ...αλλά θα βρείτε και πολλούς πλέον που κατανόησαν και την πληροφορία του πεδιου την κάνουν κομματάκια!
Είμαστε ομάδα έρευνας και αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε μαζί μας καμία ταμπέλα που θα μας απομακρύνει από το φως της αλήθειας ! Το Κατοχικά Νέα λοιπόν δεν είναι μια ειδησεογραφική σελίδα αλλά μια σελίδα έρευνας και κριτικής όλων των στοιχείων της καθημερινότητας ! Το Κατοχικά Νέα είναι ο χώρος όπου οι ελεύθεροι ερευνητές χρησιμοποιούν τον τοίχο αναδημοσιεύσεως σαν αποθήκη στοιχείων σε πολύ μεγαλύτερη έρευνα από ότι το φανερό έτσι ώστε μόνοι τους να καταλήξουν στο τι είναι αλήθεια και τι είναι ψέμα και τι κρυβεται πισω απο καθε πληροφορια που αλλοι δεν μπορουν να δουν! Χωρίς να αναγκαστούν να δεχθούν δογματικές και μασημενες αλήθειες από κανέναν άλλο πάρα μόνο από την προσωπική τους κρίση! Δείτε όλα τα άρθρα του/της Κατοχικά Νέα →
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΟ ΝΟΜΟ= ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΡΙΝ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΚΑΤΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ… ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΣ…ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΧΟ ΛΕΕΙ…ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ θεων , ΤΟΤΕ… ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ θεοι ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ???…
Λοιπόν, ό,τι καί εάν είναι, είναι έργον τού διαβόλου! Δεύτερον ενισχυτικόν τεκμήριον, τό ότι είναι από τά έδρανα τής σιώνα σατάνα κομπίνας SuperCia NATO!… Απλά πραγματάκια γιά διαίρεση, υποσυνείδητον, κακόν…! Όχι δηλαδή για καλό ή γιά καλό καλό!…
Μη βλέπουμε παντού τέρατα…μας φτάνουν αυτά που βλέπουμε κάθε μέρα!!όπως υπέροχα υπέδειξε ο curious George είναι η κεφάλα της Greenfield και το σακάκι της κρεμασμένο στη καρέκλα
Ρε παλικαρια , ρε παλικαρια , να συμφωνησω ειναι μια οφθαλμαπατη , ενα σιμιουλανγκρα ηλεκτρομαγνητικων κυμματων , το αρθρο δεν ειναι εδω για να ερευνησετε αν εχουμε να κανουμε με αποδειξη εξωγηινου αλλα αν εχουμε να κανουμε με την συγχρονοτκοτητα του πεδιου να δειξει κατι που δεν θα επρεπε να ειναι εκει , και αυτο το εχει κανει το πεδιο οποιος και αν ειναι εκει, …αυτο πιαστε και ερευνηστε …γιατι τωρα , γιατι σε αυτη την θεση;; !…Στ κατω κατω και ο μπαρμπας μου ο μητσος να ειναι καταφερε να κανει την καμερα να βλεπει κατι αλλο ..αυτο δειτε και οχι ποιος ειναι !
4 Κατά τις ημέρες εκείνες ήσαν οι γίγαντες επάνω στη γη, κι ακόμα, ύστερα, αφού οι γιοι του Θεού είχαν μπει μέσα στις θυγατέρες των ανθρώπων, κι αυτές τεκνοποίησαν σ’ αυτούς· εκείνοι ήσαν οι δυνατοί, οι ονομαστοί άνδρες από παλιά.
Γένεση κεφ. 6
το σακάκι απο πισω δεν ευθυγραμμή με τα καθισματα. προφανώς φτιαχτό για διαφορους λόγους.. και ενας απο αυτους είναι να ασχολουμαστε και να παρατηρουν αντιδρασεις.
ομως μου τραβηξε την προσοχή λίγο παρακάτω η είδηση για τ “fresh blood supply at the borders” 8,37 ..καθώς αυτο που δείχνει ως “ασπρομαυρη ταινία” κοκκινιζει.
Αμα ζουσε ο Λαβκραφτ θα ετριβε τα χερια του απο ικανοποιηση..Η συσσωρευμενη αρνητικη αυρα εκκατομυριων ,εδωσε την δυναμη και την εξουσια να εμφανιζονται πλεον σχεδον φανερα..Σχεδον ..Αποτυπωθηκε στην καμερα..Μοιαζει με αρχαιο αφρικανικο θεο..Μονο να ξεραμε τι κυκλοφορει αναμεσα μας..Απο την αλλη κλαινε οι εικονες βλεποντας το ανοιγμα του αδη ,ετοιμος να δρεψει δισεκκατομυρια ψυχες ,θυσια σε αυτον που σχεδον δεν υπαρχει ,αλλα υπαρχει..Κατελαβε το απειρο σχεδον ,αλλα το σχεδον ισον σχεδον τιποτα.
Είναι γνωστό ότι για να φτάσεις εκεί χρειάζονται πολλά…Έτσι πλέον οι μορφές τους αλλοιώνονται διότι ανήκουν σε άλλον…Σε λίγο θα μας πασάρουν τους εξωγήινους και δεν θα ξέρεις τι είναι τι.
Αποκαλύπτονται πια, αισθάνονται ότι ήρθε ο καιρός τους και είναι άτρωτοι. Και συγχρόνως ενημερώνουν ώστε να μην μπορεί κανένας να ισχυριστεί ότι δεν ήξερε μια και ο άνθρωπος τεκμαίρεται ότι συναινεί μόνο όταν γνωρίζει (και τότε χάνει την ψυχή του, όταν ήξερε και με την ελεύθερη βούλησή του συναίνεσε).
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑ ΙΩΝ , ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΩΝ
ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΜΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΣΑΣ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΕΣ peinases.gr
Δείτε τον κατάλογο και παραγγείλτε
ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΡΑΔΙΟΝΙΚΗ
KATOXIKA NEA
Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας
Χρησιμοποιώντας αυτό το έντυπο συμφωνείτε με την αποθήκευση και χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο..Διαβάστε του ορους χρήσης της σελίδας μας
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Cookie
Duration
Description
cookielawinfo-checkbox-analytics
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checkbox-functional
11 months
The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checkbox-necessary
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-others
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-performance
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policy
11 months
The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΤΟΝ ΣΥΜΠΑΝΤΙΚΟ ΝΟΜΟ= ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΡΙΝ ΕΦΑΡΜΟΣΕΙ ΚΑΤΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ… ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΣ…ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΧΟ ΛΕΕΙ…ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ θεων , ΤΟΤΕ… ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ θεοι ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ???…
Συνήθως δεν ανακατεύομαι σε ξένα χωράφια, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι μαύρη γυναίκα με μαύρη μάσκα..
https://www.trtworld.com/americas/russia-responds-to-us-offer-after-bellicose-un-debate-over-ukraine-crisis-54270
Linda Thomas-Greenfield
Δεν είναι τίποτα.
Όσοι εμβολιαστήκαμε έτσι θα γίνουμε.
ΜΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΑΒΟΛΕΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΗΕ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ
Λοιπόν, ό,τι καί εάν είναι, είναι έργον τού διαβόλου! Δεύτερον ενισχυτικόν τεκμήριον, τό ότι είναι από τά έδρανα τής σιώνα σατάνα κομπίνας SuperCia NATO!… Απλά πραγματάκια γιά διαίρεση, υποσυνείδητον, κακόν…! Όχι δηλαδή για καλό ή γιά καλό καλό!…
https://usun.usmission.gov/our-leaders/our-ambassador/
Δες την φωτογραφία της Πρέσβειρας.
Βάλε της κ μασκουλα-φιμωτρο
Φορά της κασκόλ
Κ είσαι κομπλέ
Μη βλέπουμε παντού τέρατα…μας φτάνουν αυτά που βλέπουμε κάθε μέρα!!όπως υπέροχα υπέδειξε ο curious George είναι η κεφάλα της Greenfield και το σακάκι της κρεμασμένο στη καρέκλα
Ρε παλικαρια , ρε παλικαρια , να συμφωνησω ειναι μια οφθαλμαπατη , ενα σιμιουλανγκρα ηλεκτρομαγνητικων κυμματων , το αρθρο δεν ειναι εδω για να ερευνησετε αν εχουμε να κανουμε με αποδειξη εξωγηινου αλλα αν εχουμε να κανουμε με την συγχρονοτκοτητα του πεδιου να δειξει κατι που δεν θα επρεπε να ειναι εκει , και αυτο το εχει κανει το πεδιο οποιος και αν ειναι εκει, …αυτο πιαστε και ερευνηστε …γιατι τωρα , γιατι σε αυτη την θεση;; !…Στ κατω κατω και ο μπαρμπας μου ο μητσος να ειναι καταφερε να κανει την καμερα να βλεπει κατι αλλο ..αυτο δειτε και οχι ποιος ειναι !
Μεγεθύνετε την εικόνα όσο μπορείτε, στα 300. Θα δείτε, πολύ καθαρά, ένα μη ανθρώπινο ον.
4 Κατά τις ημέρες εκείνες ήσαν οι γίγαντες επάνω στη γη, κι ακόμα, ύστερα, αφού οι γιοι του Θεού είχαν μπει μέσα στις θυγατέρες των ανθρώπων, κι αυτές τεκνοποίησαν σ’ αυτούς· εκείνοι ήσαν οι δυνατοί, οι ονομαστοί άνδρες από παλιά.
Γένεση κεφ. 6
το σακάκι απο πισω δεν ευθυγραμμή με τα καθισματα. προφανώς φτιαχτό για διαφορους λόγους.. και ενας απο αυτους είναι να ασχολουμαστε και να παρατηρουν αντιδρασεις.
ομως μου τραβηξε την προσοχή λίγο παρακάτω η είδηση για τ “fresh blood supply at the borders” 8,37 ..καθώς αυτο που δείχνει ως “ασπρομαυρη ταινία” κοκκινιζει.
Αμα ζουσε ο Λαβκραφτ θα ετριβε τα χερια του απο ικανοποιηση..Η συσσωρευμενη αρνητικη αυρα εκκατομυριων ,εδωσε την δυναμη και την εξουσια να εμφανιζονται πλεον σχεδον φανερα..Σχεδον ..Αποτυπωθηκε στην καμερα..Μοιαζει με αρχαιο αφρικανικο θεο..Μονο να ξεραμε τι κυκλοφορει αναμεσα μας..Απο την αλλη κλαινε οι εικονες βλεποντας το ανοιγμα του αδη ,ετοιμος να δρεψει δισεκκατομυρια ψυχες ,θυσια σε αυτον που σχεδον δεν υπαρχει ,αλλα υπαρχει..Κατελαβε το απειρο σχεδον ,αλλα το σχεδον ισον σχεδον τιποτα.
παραξενο ον δεν υπηρχε και σε βιντεο σφαγης συριων απο τζιχαντιστες και μολις φανηκε κατεβασε την καμερα ο ληπτης αμεσως?
Είναι γνωστό ότι για να φτάσεις εκεί χρειάζονται πολλά…Έτσι πλέον οι μορφές τους αλλοιώνονται διότι ανήκουν σε άλλον…Σε λίγο θα μας πασάρουν τους εξωγήινους και δεν θα ξέρεις τι είναι τι.
Θυμηζει το παραμυθι της πριγκιπισσας με τον βατραχο. Ο βατραχος εντοπιστηκε τωρα λειπει μονο η πριγκιπισσα.
Αποκαλύπτονται πια, αισθάνονται ότι ήρθε ο καιρός τους και είναι άτρωτοι. Και συγχρόνως ενημερώνουν ώστε να μην μπορεί κανένας να ισχυριστεί ότι δεν ήξερε μια και ο άνθρωπος τεκμαίρεται ότι συναινεί μόνο όταν γνωρίζει (και τότε χάνει την ψυχή του, όταν ήξερε και με την ελεύθερη βούλησή του συναίνεσε).
ΤΟ ΜΥΣΤΉΡΙΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ..ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ..ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΣΟΚ ..ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΙΔΗΣΗ