https://youtu.be/MV1vNM8gLkw
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Το “ΣΑΣ” Μ αρέσει…κάποιος νομίζει ότι μένει απ’ έξω ..
Ναι, ο συγκεκριμένος άνθρωπος ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ να λέει “σας”!
Δεν φθάνουμε ούτε την παρανυχιδα στο μικρό του δαχτυλάκι στον τροπο που ζει την ζωη του!!!
ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΟ ΟΧΙ ΤΟΥ!!!!
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ;;;
Και ΔΕΝ ειμαι πιστός ΚΑΜΜΙΑΣ θρησκείας!!!
Καποιοι άλλοι έξυπνοι εδω μεσα ειναι;;;
Μάθε να διακρίνεις!
Τελειώνει ο χρόνος των “επαναστατών” του καναπέ και του Ίντερνετ…..
Ο Χρόνος θα δείξει …
Επανάσταση, χωρίς<>, δε γίνεται…
ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΛΑΒΩΣΑΝ ΜΕ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ, ΤΗΝ ΕΦΟΡΑ, ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΧΕΣΕΙΣ, ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ, ΤΗΝ ΑΠΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑ, ΤΙΣ ΠΟΣΟΣΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΛΠ
ΜΑΣ ΣΚΛΑΒΩΝΟΥΝ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΧΑΡΤΙΝΗ ΜΑΣΚΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΨΟΦΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ. ΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ;