Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Δείτε…
Με έναν πρωτότυπο τρόπο απάντησε ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας Συνταξιούχων Επικουρικής Ασφάλισης, στους ισχυρισμούς της κυβέρνησης για την δημόσια υγεία και το ΕΣΥ.
Ο Αριστοτέλης Κάντας, μιλώντας στο Open, αναφορικά με τα απογευματινά χειρουργεία ότι πάνω από 90.000 ασθενείς στην πλειοψηφία τους συνταξιούχοι περιμένουν έως και δύο χρόνια για να βρουν τακτικό χειρουργείο!!!!!
Τότε, οι δημοσιογράφοι του τόνισαν εκ νέου δήλωση του Κυριάκου Μητσοτάκη ότι προτεραιότητα και μάλιστα χωρίς χρήματα θα έχουν στα απογευματινά ιατρεία ασθενείς που περιμένουν πάνω από ένα χρόνο για να χειρουργηθούν.
Ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας Συνταξιούχων Επικουρικής Ασφάλισης, είπε: «ας βρει πρώτα αναισθησιολόγους για να ανοίξουν τα χειρουργεία» και «ας μου βρει γιατρούς στα Κέντρα Υγείας».
Για του λόγου το ασφαλές, τηλεφώνησε στον «αέρα» για να κλείσει ραντεβού με οφθαλμίατρο.
Σε σχέση με τον Πειραιά και το κέντρο στην πλατεία Τερψιθέας, το πρώτο ραντεβού ήταν για τις 26 Απριλίου, νωρίτερα δεν υπήρχε, όπως του είπαν από την δημόσια υπηρεσία!
«Τι δεν υπάρχει παιδάκι μου! Πονάει το μάτι μου. Τι να κάνω πού να πάω», είπε ο κ. Καντάς.
Έπειτα, του πρότειναν να πάει από τον Πειραιά στο κέντρο της Αθήνας και συγκεκριμένα στην οδό Ακαδημίας όπου υπήρχε διαθέσιμο ραντεβού για τις 3 Απριλίου.
Δείτε το σχετικό απόσπασμα:
el.gr
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΝΕ?????
ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ Σ@ΑΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ…..
ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ…
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ …… ΤΗΝ ΧΛΕΜΠΑ