”4 τοστ Γιώργο χορταίνει η οικογένεια όλη”
''4 τοστ Γιώργο χορταίνει η οικογένεια όλη'' pic.twitter.com/KMdjVhV1Vd
— Ιερώνυμος boss (@JeronymoBoss2) January 26, 2024
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο βλάκας που είπε για τα 4 τοστ εκτός ότι αυτός θέλει μόνος του και τα 4 δεν είναι και ο ανεμβολιαστος που τον πειράζουν όλο
Ότι οι εντεταλμένοι δημοσιογράφοι θα τρολαρανε κ τον Έλληνα που δεν έχει ούτε φαγητό με ξεπερνάει.. Ο κυριος Οικονομικών μας κάνει μάθημα πόσες φέτες τοστ να αγοράζουμε…
Πρέπει να κρύβονται… Το λιγότερο.
Αυτό είναι ένα σύνθημα που όλους μας ενώνει: αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι
Βρε μουλοι δημοσιοκαφροι δεν ντρέπεστε λιγο; τσίπα δεν έχετε καθόλου;ρε όρθια τετράποδα που είστε συνεχεια στα τέσσερα στα αφεντικά σας και γλειφετε από κατουρημενες ποδιές έως…ξέρετε εσείς οι μερακλήδες..αλλά να ξέρετε κάτι …όλα εδώ πληρώνονται