ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΤΣΙΠΑΡΙΣΜΕΝΟΙ ΠΑΡΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΝΕΑ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΛΕΕΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΣΚΑΙ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ !!!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
γελάνε τα ζώα
Εντάξει….Ο τίτλος είναι λίγο κάπως…..καταλαβαίνει κανείς, ότι για άλλη μία φορά μας λένε συνωμοσιολογους και χαρητολογοντας αναφέρουν το μπόλιασμα τους
ΜΠΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΕΓΙΝΕ ΠΛΑΣΙΜΠΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑΝΕ ΨΟΦΙΣΗ ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΠΟΛΙΑ ΗΤΑΝΕ 50%-50% ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΗΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΒΟΔΙΑ.
Ones a cattle always a cattle….
ΕΔΩ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΆΘΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΣΟΥΝ ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΤΣΙΠ ΣΤΗΝ ΆΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ..ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΦΑΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΤΥΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΣΙΠ! ΑΡΑ ΜΈΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΆ ΤΑΥΤΌΤΗΤΑ!
Επρεπε να πανε απο τον ΜΑΙΟ ΠΟΥ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΚ .
Η λύση είναι να θεωρηθούν άκυρες οι παλιές ταυτότητες μετά από ένα χρόνο. Οπότε να μην τις δέχονται οι τράπεζες και το δημόσιο. Έτσι όλοι θα αναγκαστούν να τις αλλάξουν. Άλλωστε πλέον δε θα μπορεί κανείς να ταξιδεύει σε άλλη χώρα με την παλιά ταυτότητα, οπότε ήδη υπάρχουν κυρώσεις.