Στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών, μεταφέρθηκε εσπευσμένα σύμφωνα με πληροφορίες χθες το βράδυ, από το Αγρίνιο.
Στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Πατρών, μεταφέρθηκε εσπευσμένα σύμφωνα με πληροφορίες χθες το βράδυ, από το Αγρίνιο.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
η οξεια ηπατητιδα στα νεα παιδια εως περιπου 8 ετων οφειλετε στα “νεα” “εμβόλια”
εναν τελειο οργανισμο σωμα και πνευμα δεν τον μεταλλασεις, δεν το δεχετε
να πανε οι “γιατροι” ή οτι σκατα ειναι αυτοι που εκαναν αυτα τα εμβολια στο νεο ατομο και να κανουν χαρακιρι, η κολαση ερχετε
Εμένα το μωρό, μετά από νοσηση παρουσίασε αυξημένες τρανσαμινασες και φυσικά δεν είναι εμβολιασμένο. Ούτε κάποιος από εμάς στο σπίτι.
οι τρανσαμινάσες μπορεί να ανέβουν από πολλές αιτίες, ακόμη και λόγω θηλασμού.