Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ηθελα να ξερα πως γίνεται να έχουμε τόσο συμφιλιωθεί με την ανώμαλη εικόνα και να μας φαίνονται νορμάλ σατανιστικές τελετές που γίνονται πραγματικά μεστη μούρη μας.Πώς μπορεί να δέχεται ένας άνθρωπος να γίνει μέρος σε κάτι τέτοιο;;;;;;Όπως παράδειγμα οι γιατροί που χορεύανε με στολές και μάσκες επι καραντίνας και γέμισε το διαδίκτυο χαζά βιντεάκια , πως γινεται να μη καταλαβε κάποιος οτι ήταν μέρος μίας σατανιστικής τελετής.Θα ανεβάσω βίντεο σύντομα και επ’αυτού.Εύχομαι καλη μετάνοια σε όλους
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
αρτος και θεάματα.. με ένα χειροκρότημα στο τέλος..
Στην περιγραφη του βίντεο εχει κιάλλα βίντεο
Νομίζω το βραβείο πάει εδώ https://youtu.be/rKSYL0SdNzU
Σιχασιά και απέχθεια κάθε φορά που τα ξαναβλέπουμε. Κύριε Ιησού Χριστέ ελέησόν με τον ασθενή
Δεν ξέρω πως το δικαιολιγισαν το χταπόδι κρακεν
Αλλά το καράβι υποτίθεται ότι είναι η βάρκα (barca ) του Ηρακλή που βγήκε στην ακτή και ίδρυσε την πολη της Μπαρτσελόνα ( barca)
Το λουκουμά σε σχήμα μισοφεγγαρου αν ανοίξετε το ετυμολογικο του Μπαμπινιώτη στην λέξη 🥐 croissant τα λέει, κάτι ξέρει και αυτός.. . .