Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Έτσι είναι άμα φοράς τον Μπαφομέτ είσαι μέσα στην μόδα αν δεις κάποιον όμως
να φοράει τον Χριστό αυτομάτα το σύστημα σε έχει διαμορφώσει να χαρακτηριστείς ως τρελός … Άντε, και σανότερα …
#σατανισμός #Μπαφομέτ #Μόδα
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Για να το φοραει προφανώς δεν εχει ιδέα τι είναι και τι υπαρχει επανω και μέσα στη γη, με δυο λόγια ζει στον κοσμο του. Οταν ομως έρθει η ώρα και κανουν την εμφάνισή τους επάνω στη γη θα του φτάσει το σκ@τό στα γένια.
do you wanna be on top?…
δεν τα λεει όλα;
το υπόλοιπο σοου λουκούμι… βεβαιως, βεβαίως.
Αυτά τα αισχη μεταδίδουν απροκαλυπτα πια… 😡
ο σχεδιασταραρος προβάλλει τη σατανόπληκτη διαδρομάρα του κι η γενοβέφα τον εγκωμιάζει σε αυτό το βίντεο https://rumble.com/vp3nyx–gntm-4.html Στον τιτλο βέβαια έλεγε για βααλ–την πάτησα και έψαχνα και βααλ, αλλά ο μπαφομέτ αρκεί και περισσεύει-
Εγω πάλι Γιάννη πιστεύω ότι ο κυριούλης ξέρει πολύ καλά τι αντιπροσωπεύει…
Κι εγω δεν πιστευω οτι γνωριζει το παραμικρο για το τι εχει η μπλουζα του απλα θελει να πιστευει οτι ξερει. Ακακος φενεται ο τυπος απλα παει με το κυμα.
τωρα που το ξαναβλέπω.. αλλου ειναι το σημα.. παρακάτω στην εταιρεία.. και ποιος ειναι και τι πουλάει και τι αντιπροσωπεύει. Ψαξτε το..