Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Παρακολουθῆστε τὴν ἀποκλειστικὴ παρέμβασι-συνέντευξι ἱερομονάχου στὴν «ΟΔΥΣΣΕΙΑ TV», εἰς ἀπάντησιν τοῦ βίντεο περὶ τῶν ἐνέσεων, τοῦ γέροντος Νεκταρίου Μουλατσιώτη
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
o Nektarios ειναι …καλπικος υποστηριζε την ανασταση του Σαββατου στις εννεα με σοφιστειες …και θεωρειες την τριτη ημερα κατα τας γραφας…οτι θελει ελεγε να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα ….ειναι κατεξοχην για παραμεληση καθηκοντος ως ποιμενες ολοι οι Ιερωνυμικοι ριψοσταυροι δεν καλυπτουν το ποιμνιο ως θρησκευτικους διωκομενους με το μποιλι αντι να βγουν μπροστα με θαρρος και να καλυψουν το ποιμνιο με τη ζωη τους οπως οι αληθινιι ποιμενες…ξυρισμα και στην ανεργεια λυκοτομαρα.
Γιατί να τον παρακολουθήσουμε τον Μουλατσιώτη; Για να μας λέει τί ωραίο που είναι το εμβόλιο;