Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Σπαρτιάτισσες Ηπείρου-Τομέας-Ιωαννίνων
Λένε πως τα δύσκολα είναι για τους ανθρώπους…
Συνάνθρωποι μας στην Καρδίτσα και στην Κεφαλλονιά ζούν δραματικές στιγμές και σε πολύ δύσκολες συνθήκες παλεύουν ολομόναχοι να ανταπεξέλθουν και να ορθοποδήσουν μετά την Θεομηνία.
Σαν Σπαρτιάτισσες δεν θα μπορούσαμε να μείνουμε απαθείς απέναντι σε αυτούς τους ανθρώπους που χρειάζονται την βοήθεια μας.Ζητάμε την συνδρομή σας σε είδη πρώτης ανάγκης και φάρμακα.
Η συγκέντρωση των ειδών θα γίνει από εμάς και θα αποσταλεί πολύ πιθανόν μέσω ΚΤΕΛ ή κάποιας μεταφορικής εταιρείας.Θα υπάρξει διαφάνεια και θα αναρτηθούν φωτογραφίες όταν θα πραγματοποιηθεί η διανομή.
Οι Έλληνες πάντα ενώνονται στα δύσκολα.Άς αποδείξουμε για άλλη μια φορά πως είμαστε άνθρωποι.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.
Σπαρτιατισσες Ηπείρου – Τομέας Ιωαννίνων
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Be the first to comment