Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Αυτες οι φωτο- δηλωσεις δεν θα επρεπε να υπαρχουν απο το παρελθον βαση την γραμικη σου αντιληψη και ομως υπαρχουν …και θα υπαρξουν ξανα ..!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΔΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ 6:40 ΤΟΠΙΚΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ 8:40 META ΑΠΟ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ; 54 ΧΙΛΙΟΜ. ΝΟΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ; ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΟΜΗΝΥΕ Η ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ; ΚΑΙ ΔΙΑΤΙ Ο ΣΕΙΣΜΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΛΗΣΙΟΝ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ; ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΟΝ ΣΤΟ ΟΡΟΣ ΑΘΩΣ; KAI ΔΙΑΤΙ ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ ΠΟΔΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ, ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ; ΚΑΙ ΔΙΑΤΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΕΔΡΕΥΟΥΝ ΟΙ ΚΑΘΟΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΟΙ ΟΡΘΟΔΟΞΟΙ;
ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ, ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ. ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΙΣΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΦΟΒΟ ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟ.
τι μπορει να περιμενουμε δηλαδη ;
ΛΙΑΚΟ MOY ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΚΛΙΝΤΟΝ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟΥ 1999 ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 07/09/1999 ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ; ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΜΗΝΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 17/08/1999 ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ; ΠΟΙΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ ΠΑΛΙ ΜΗΝΑ ΝΟΕΜΒΡΗ 15-16; Ο ΟΜΠΑΜΑ.
ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 17 ΧΡΟΝΙΑ.
ΙΣΩΣ ΛΙΑΚΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ, ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ Η ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΧΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΟΓΕΙΟ, ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟΥΡΚΙΑ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 17, ΤΙ ΤΥΧΑΙΑ ΣΥΜΠΤΩΣΗ.
ΑΥΤΑ ΛΙΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΣΤΩΙΚΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.
Stranger… ανυπομονώ για ΟΛΑ…
ΕΣΣΕΤΑΙ ΗΜΑΡ…
ΠΑΛΙ ΑΘΩΟΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ – ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΣΗΚΩΘΕΙ…. ΤΩΡΑ ΕΝΑΣ ΚΑΘΡΕΠΤΗΣ ΟΣΟ Ο ΟΛΥΜΠΟΣ , ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΣΑΝΤ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΙΤΡΙΝΟ ΛΙΘΟ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΧΑΡΤΟΠΟΛΕΜΟΣ… ΑΦΟΥ ΣΚΑΒΟΥΝ ΤΟΝ ΛΑΚΚΟ ΑΛΛΩΝ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΧΑΡΠΟΝΕΦΕΛΩΥΠΟΛΟΓΙΣΤΑΔΕΣ…!
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙ Η ΖΟΖΕΦΙΝ ΣΤΗ ΝΟΑΤΑΚ…ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΓΡΙΠΗ
18 1 18 PIZZA HUT
ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΒΡΑΙΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ.