Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Εδώ γελάμε…?? Μέρες που είναι…??με τα θεία θα αστειευτουμε δλδ?? Το λιγότερο…άθλιο…,σε αυτό τον τραγικό κόσμο μόνο ο τίμιος και ζωοποιος Σταύρος που ο καθένας μας καλείται να κουβαλησει δίνει σωτηρία κι αυτόν περιπαίζει η ανάρτηση ..αύριο μεγάλη Πέμπτη..τελικά μόνο φόβο Θεού χρειαζόμασταν αλλά στην πλειοψηφία μας δεν τον έχουμε για αυτό και πάμε κατά διαόλου..
Μακαρι ο λογος που παμε κατα διαολου να ηταν το χιουμορ φιλε μου
δακρυσααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα