Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Στο βίντεο έχει γίνει ενίσχυση ήχου και σε κάποια σημεία zoom ευχαριστούμε την Georgina για την άδεια αναπαραγωγής στο κανάλι uhutv. …
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Ναι ωραία και..σιγά το νέο
Τίποτα “μυστηριώδες” δεν υπάρχει. Αν δεν γνωρίζετε κάτι δε σημαίνει ότι είναι … “μυστηριώδες”. Είναι προφανώς οπαδοί παγανιστικών δογμάτων Βόρειων λαών οι οποίοι συνηθίζουν να κάνουν στη φύση εκδηλώσεις με χορούς ιδιαίτερα στις ισημερίες αλλά και κάποιες άλλες ημερομηνίες σημαντικές για αυτούς. Είναι η αρχαία θρησκεία βόρειων λαών, θρησκεία των Δρυϊδων και έχει σχέση με την μητέρα γη και τη φύση. Σε άλλη περίπτωση, ήταν απλά άνθρωποι που το διασκέδαζαν γιατί είχαν πιει τίποτα γαμάτα ναρκωτικά!
Και τέλος πάντων, σε αυτή τη χώρα του Εφιάλτη και του ρουφιάνου πανταχόθεν, δεν μπορεί κανείς να κάνει κάτι σε ανοιχτό χώρο που ανήκει σε όλους μας, χωρίς να ενοχλεί και να μην υπάρχει κάπου εκεί ένας μαλάκας με ένα κινητό που θέλει να μαζέψει like και να βγάλει λεφτά από το youtube! ΔΕΝ πληρώνει το τικ τοκ στην Ελλάδα και στο youtube πρέπει να έχεις δεκάδες χιλιάδες για να πληρωθείς και πάλι για την Ελλάδα είναι πολύ λιγότερα. Μην μας πρήζετε λοιπόν συνέχεια τα αρ… με τα κινητά
Δεν άντεξα να δω, ούτε αυτά τα δυο έρμα λεπτά! Τι νούμερα που είστε ρε μοσχάρια όλα!! Τι περίεργο έχει που πήγε η κατσίβλαχα η χοντρή με τη κουκούλα να τραβήξει βίντεο ανθρώπους που δεν την ενόχλησαν; κάνανε bachelor μωρή και έτσι γουστάρουν αυτές να το γιορτάζουν!! έχουμε γεμίσει τέρμα ηλίθιους με ένα κινητό στο χέρι