Ακούστε τον κ. Τάσο Κοντακίδη – Πρόεδρο του Συλλόγου Εθελοντών Αιμοδοτών Αλεξανδρούπολης σε όσα ανέφερε στην πρωινή εκπομπή του ΜΑXIMUM FM 93,6 και στον Δ.Κολιό
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Και που είσαι ακόμα!
Είναι καί πρόεδρος εθελοντών αιμοδοσίας; Καλά κρασιά!
Α1 καί Α2 είναι υποομάδες τής Α καί υπήρχαν πρίν έρθουν οί εξωγήινοι…
Πείτε του ότι ή Α έχει άλλες 18 υποομάδες, πρίν τίς βρεί μόνος του καί τρομάξει.
..καί μετά αναρωτιόμαστε γιατί δέν μπορούσε το σύστημα να θεραπεύση τόν κορώνα…
Ούτε τα βασικά.