Καταπληκτικη δουλεια πανω στην μυτη ..! Αν και ο κανονικος ειχε ωραια μυτη …γιατι να την κανει γυπισια;; Αλλα τι τα θες αμα το αφηγημα λεει γιουβετσι εσυ γιατι να το πεις κοκορετσι;;…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Σιγα μην πεθανε το σκουπιδι της σιων
Ο ΠΕΘΑΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΥΛΗΣ ΤΗΣ ΧΙΛΑΡΙ ΜΠΡΕ….
Χέστηκα αν πέθανε η δεν πέθανε..αυτό που με ενοχλεί είναι ότι κανεις μα ΚΑΝΕΙΣ από δαυτους δεν τιμωρείται..το σύστημα ποτέ δεν έχασε ποτέ δεν ήταν δημοκρατικό ποτέ δεν ήταν αξιοκρατικό..τα ίδια σκατα γινονται και στις άλλες χώρες του πλανήτη..μην νομίζετε ότι θα αλλάξει κάτι..ωραία τα όνειρα αλλά είναι…. όνειρα