Να σε εχουν βαλει μπροστινουλη ντε και καλα και δηθεν πετυχημενο αντρα του ντουνια και εκ του ασφαλους να κανεις χιουμορακι πανω σε αυτα που σε εχουν μπιστικωσει ειναι καπως ρε Ελλον …μαγκια δεν ειναι παντως !…Παγωσαμε αδερφακι με το χιουμορ σου το πηγαιο!
Yikes pic.twitter.com/YnmiCV163M
— Elon Musk (@elonmusk) January 9, 2024
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Εγώ λυπάμαι τον μπάσταρδο του κόσμου τούτου που αφήνει τα σκουπίδια του τα μπάσταρδα φρικια του να μας τρολαρουν κιόλας… Η μαγκιά του άχρηστου… Τι ζούμε σε αυτόν τον κόσμο… Χαχα…
Ο,τι θελει σας κάνει ο Μασκ. Ξιδάκι!
Δεν είναι αστείο με τον συγκεκριμένο. Π.χ. λέμε ότι ο αντίχριστος θα είναι αντί του Χριστού. Στα αγγλικά λέμε π.χ. Christmas, ημέρα του Χριστού. Φέτος, το έκαναν X’mas, ημέρα του Χ! Ποιος είναι ο άγνωστος Χ άραγε; Μήπως αυτός που πήρε το τουίτερ και το έκανε Χ; Μήπως αυτός που έχει και άλλη εταιρία που της έβαλε Χ επίσης; (spaceX) Και πότε θα εκδηλωθεί; Μήπως όταν θα αποκτήσει και τρίτη εταιρία που θα περιέχει το Χ; Τι βαθμό μου βάζεις;