Τραγωδία σημειώθηκε στο αεροδρόμιο των Χανίων τα ξημερώματα της Πρωτοχρονιάς.
Εντοπίστηκε περίπου στις 06.00 το πρωί. Ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ έσπευσε στο σημείο και παρέλαβε τον άνδρα, όμως δυστυχώς ήταν ήδη αργά.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ξερουμε ολοι οτι στα αεροδρομια ολοι ειναι διπλοεμβολιασμενοι τουλαχιστο
Ευτυχώς όχι όλοι…Στο λέω γιατί έχω συγγενείς στο ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ που δεν το έκαναν και από αυτούς που το έκαναν , κάποιοι πέθαναν και κάποιοι ζούνε με πολλά προβλήματα υγείας…Τι να πω; Γενοκτονία καθαρή!