Χρόνια πολλά! Καλή Παναγιά!!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο ΚΛΩΝΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΔΙΣΜΕΝΟΣ!!!!
Ψοφα καριόλη εσύ και η οικογένειά σου….
Καλός άνθρωπος
Μεγάλη καρδιά
Γενναία ψυχή
Σηκώνει την Εικόνα της Παναγίας
Και είς ανώτερα,,,
Πείτε του ότι ο Αδάμ έζησε πάνω από χίλια χρόνια, άρα θα μπορούσε να βγει στην σύνταξη κοντά στα 800 του χρόνια,,,
Βοήθεια μας το βλέμμα αυτό δεν δείχνει και τόσο καλό
ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!!!!!
ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ; ΤΟΚ ΤΟΚ………..
ΒΛΑΣΦΗΜΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ Ο ΟΒΡΙΟΣ.
ΕΛΕΟΣ….ΗΜΑΡΤΟΝ…….
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ……
Υποκριτής μέχρι το κόκκαλο. Το δεκαπενταύγουστο κρατά την εικόνα της Θεοτόκου και στη Βουλή ψηφίζει νόμους εναντίον πολιτών που αντιστέκονται στη νέα τάξη, στην παγκοσμιοποίηση και στην ορθοδοξία. Από Σεπτέμβρη έρχονται και οι νέες ταυτότητες, να δούμε αν θα το πάρει πίσω, δεν νομίζω. Να τον χαίρονται το 40% των ψηφισάντων
το θυμασε αυτο;