Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Την Εικονα η τον Ηχο ;;;
@stranger471111 #συνωμοσια #συνειδητότητα #αφυπνιση #επιγνωση #συγχρονικοτητα #ενωση ♬ original sound – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
influenser ,Ε; εμένα γιατί ό αναγραμματισμός τής λέξης μέ οδηγεί αλλού; Τροφή για σκέψη..
Καλημέρα Stranger. Τόσα χρόνια που προβάλετε αυτό το χρήσιμο project(όπως το λέτε κατά καιρούς) Ακόμη σε λίγους φίλους έχει απήχηση; Δεν έχω σε ήχο.. Ακούσει πιο ενδιαφέρον για να μπορέσουμε όσοι καταφέρουμε.. Να επιβιώσουμε κάτι παραπάνω.. Έπρεπε ήδη να είναι σχεδόν έτοιμο χθες και εμείς όλοι ασχολούμαστε με τις γκριμάτσες των avatar, ίσως για να γελάσουμε ίσως γιατί δεν νοιαζόμαστε τελικά που και πως θα καταλήξουμε. Την αξιοπρέπεια η την έχεις. Καλημέρα. Ο επιμένων Νικά; Να είστε καλά.Γεια σας
αμα μου βρεις εστω και χιλιους Ελληνες να συμφωνησουν τιμια και με φιλοτιμο να συνεργαστουν θα σου βγαλω το καπελο αλλα δυστυχως αυτο ειναι το αγκαθι των Ελληνων απο την αρχαιοτητα και γι αυτο ποτε δεν εγινε η Ελλαδα μεγαλη και ουτε θα γινει το λεω και λυπαμαι!!!
Ο όρος ιδεολογία είναι απλά θεωρία όταν χρησιμοποιείται από τους πολίτες. Όταν η ψηφιακή ταυτότητα γίνει υποχρεωτική όπως το Εργάνη για όσους εργάζονται και όλα τα επαγγελματικά θα πρέπει να συνδεθούν με ένα μόνο σημείο ελέγχου τους, η προσπάθεια της αυτονομίας θα θεωρείται έως και παράνομη φαντάζομαι. Πόσο δε αν θέλει κάποιος να παντρευτεί χωρίς να το δηλώσει. Οι ιδεολογίες είναι καλές μόνο στην απομόνωση που είναι πλέον αδύνατη. Πόλεμο περιμένουμε ή και μέγα σεισμό.